اینترنتموبایل

آموزش اجرای چند اکانت اینستاگرام همزمان در گوشی و تبلت اندرویدی

نوشته شده در ۴ سال پیش | بدون دیدگاه ارسال شده است

اجرای چند اکانت اینستاگرام همزمان

آموزش اجرای چند اکانت اینستاگرام همزمان در سیستم عامل اندروید

امروزه بسیاری از کاربران در دستگاه های اندرویدی خود از برنامه اینستاگرام استفاده می کنند. اینستاگرام یک برنامه اندرویدی جالب است که شما هر روز سلفی های جالب خود را در آن به اشتراک می گذارید و همانطور که می دانیم توسط شبکه اشتراک عکس فیسبوک پشتیبانی می شود و برای وارد شدن به آن نیاز به حساب کاربری فیسبوک شما است. با ترفندی که ما یاد می دهیم می توانید از اجرای چند اکانت اینستاگرام همزمان روی دستگاهتان استفاده کنید.

شما می توانید آخرین نسخه برنامه اینستاگرام را برای اندروید از لینک Google Play و برای سیستم عامل ios از لینک App Store دانلود نمایید.

نکته:برای دانلود بهترین برنامه های دانلود فیلم و عکس از اینستاگرام و وب سایت برای دانلود عکس، فیلم ها، استوری در آیفون و اندروید، مبحث معرفی برنامه دانلود فیلم و عکس از اینستاگرام را مطالعه نمایید.

 

اجرای چند اکانت اینستاگرام همزمان با استفاده از اینستاگرام پلاس

در واقع اینستاگرام پلاس نسخه اصلاح شده برنامه رسمی اینستاگرام است که ویژگی های منحصر به فردی را ارائه می کند.این برنامه بیشتر برای دانلود تصاویر به اشتراک گذاشته شده روی سیستم عامل است. به هر حال شما می توانید برای اجرای چندین حساب اینستاگرام از این برنامه استفاده کنید.در صورتی که خواهان لذت بردن از چندین حساب کاربری اینستاگرام هستید باید این کار را انجام دهید.

مرحله اول: اول از همه برنامه اینستاگرام پلاس را روی گوشی هوشمند اندرویدی خود دانلود کنید. می توانید این برنامه را از لینک دانلود دریافت کنید.

مرحله دوم : حالا باید به قسمت تنظیمات > امنیت > منابع ناشناس بروید و شناسایی منابع ناشناش را غیر فعال کنید.

اجرای چند اکانت اینستاگرام همزمان

مرحله سوم : در مرحله بعدی باید به مکانی که اینستاگرام پلاس خود را ذخیره کردید بروید و آن را نصب کنید.

اجرای چند اکانت اینستاگرام همزمان

مرحله چهارم : وقتی که نصب تمام شد برنامه را از قسمت منوی اندروید باز کنید و وارد حساب کاربری اینستاگرام خود شوید.

اجرای چند اکانت اینستاگرام همزمان

نکته جالب اینجاست که همزمان با استفاده از این برنامه می توانید نسخه رسمی اینستاگرام را نیز استفاده کنید.به این ترتیب می توانید از اینستاگرام پلاس برای اجرای حساب دوم اینستاگرام خود استفاده کنید.

 

با استفاده از GB اینستاگرام

خب، درست مثل اینستاگرام پلاس اینستاگرام GB نیز یکی دیگر از برنامه های جالب است که می توانید روی گوشی هوشمند اندروید خود از آن استفاده کنید. قابل ذکر است که شما همیشه می توانید علاوه بر اینستاگرام اصلی یک نسخه اضافی نیز روی دستگاهتان داشته باشید.بنابراین، در این روش ما قصد داریم از برنامه اینستاگرامGB برای اجرای دو برنامه اینستاگرام روی دستگاه شما استفاده کنیم.همچنین ما یک مقاله جداگانه برای برنامه اینستاگرام GB منتشر کرده ایم که می توانید از آن استفاده کنید.

مرحله اول : اول از همه آخرین نسخه برنامه اینستاگرام GB را از اینجا روی دستگاه هوشمند خود دانلود و نصب کنید.برای این کار می توانید از لینک زیر استفاده کنید.

مرحله دوم : سپس به تنظیمات رفته و به قسمت امنیت بروید.زیر منوی امنیت گزینه منابع ناشناس را پیدا کرده و آن را غیر فعال کنید.

اجرای چند اکانت اینستاگرام همزمان

مرحله سوم : حالا فایل برنامه اینستاگرام GB را بر روی دستگاه اندروید خود پیدا کنید و روی دکمه نصب ضربه بزنید.

اجرای چند اکانت اینستاگرام همزمان

مرحله چهارم : حالا شما یک پیش نمایش شبیه اینستاگرام مشاهده می کنید.شما باید با یک ایمیل یا شماره تلفن به برنامه اینستاگرام GB وارد شوید.

اجرای چند اکانت اینستاگرام همزمان

همین است شما موفق شدید.حالا می توانید از دو حساب کاربری اینستاگرام روی گوشی هوشمند خود استفاده کنید. اولی باید نسخه رسمی برنامه اینستاگرام باشد و دومی برنامه اینستاگرام GB .

 

برنامه Switvhme app

این روش بسیار ساده و آسان هست و برای انجام آن شما نیاز به اطلاعات کمی در مورد روت کردن و برنامه ای که به شما اجازه استفاده از چندین حساب اینستاگرام را می دهد دارید.بنابراین مراحل زیر را دنبال کنید:

مرحله اول: اول از همه، شما باید اندروید خود را روت کنید.سپس برنامه Switvhme app را روی دستگاه روت شده خود نصب کنید.

مرحله دوم: حالا یک حساب کاربری جدید در برنامه ایجاد کنید.این حساب به شما در ورود به چندین حساب دیگر کمک می کند.

اجرای چند اکانت اینستاگرام همزمان

مرحله سوم : حالا وارد حساب دومتان شوید. همانطور که می بینید برنامه سومی لازم نیست تا نصب کنید.

مرحله چهارم : حالا در حساب دومتان برنامه انیستاگرام را که می خواهید در دستگاه اندرویدتان استفاده شود نصب کنید.

مرحله پنجم : حالا در اکانت اولیه خود یک حساب اینستاگرام استفاده می کنید و در اکانت دوم خود حساب دیگری را.

به همین سادگی، شما موفق شدید.حالا شما قادر به استفاده از چندین اکانت اینستاگرام بر روی دستگاه اندرویدی خود هستید.

 

آیا احتمال مسدود شدن حساب کاربری وجود دارد؟

خیر، هیچ ریسکی برای مسدود شدن حساب کاربری با استفاده از برنامه های کلونر وجود ندارد.به هر حال در نسخه های اصلاح شده ریسک بالایی وجود دارد.

آیا می توانیم دو حساب کاربری اینستاگرام را روی دستگاه اندروید خود اجرا کنیم؟

شما می توانید با استفاده از روش های گفته شده در این مقاله دو اکانت مجزای اینستاگرام را روی گوشی هوشمند اندرویدی خود اجرا کنید.

 

منبع