اینترنتشبکه های اجتماعی

آموزش عدم نمایش وضعیت خوانده شدن پیام در موبوگرام

نوشته شده در ۲ سال پیش | بدون دیدگاه ارسال شده است

عدم نمایش وضعیت خوانده شدن پیام

آموزش عدم نمایش وضعیت خوانده شدن پیام در موبوگرام

موبوگرام یکی از نسخه های غیر رسمی نرم افزار تلگرام می باشد که دارای قابلیت های جالبی است. یکی از این قابلیت ها ، حالت روحموبوگرام است که با فعالسازی این قابلیت، کاربران دیگر متوجه نخواهند که شما پیام های آن ها را در تلگرام خوانده اید. به همین دلیل ما در این آموزش قصد داریم تا نحوه عدم نمایش وضعیت خوانده شدن پیام در موبوگرام را به شما آموزش دهیم. با ما همراه باشید.

همچنین می توانید برای آشنایی با چگونگی مخفی کردن حالت تایپ موبوگرام، مبحث آموزش مخفی کردن حالت تایپ موبوگرام را مطالعه نمایید.

 

معرفی نرم افزار موبوگرام

می توان از موبوگرام به عنوان اولین نسخه غیر رسمی تلگرام یاد کرد که در ابتدا برای فارسی زبانان طراحی شده بود که امکانات ویژه ای را برای کاربران خود در نظر گرفته بود. حالت روح یکی دیگر از ویژگی های این برنامه است که با استفاده از این قابلیت دیگران متوجه آنلاین بودن و فعالیت شما در موبوگرام نشده و اگر برای شما پیامی ارسال شود و شما آن را مشاهده کنید ، تیک دوم که بیانگر خوانده شدن مطلب است زده نمی شود و طرف مقابل شما نمی تواند متوجه شود که آیا پیام ارسال خوانده شده است یا خیر؟ در این نرم افزار هم می توان کانال ، گروه و چت های خصوصی داشت ، البته در این نرم افزار هر کدام از این ها در زبانه ای جداگانه و تفکیک شده قرار گرفته است ، البته می توان همه آنها را در یک صفحه هم مشاهده کرد مانند نسخه اصلی تلگرام.

 

چگونگی فعالسازی حالت عدم نمایش وضعیت خوانده شدن پیام در موبوگرام

۱. در اولین قدم باید نرم افزار موبوگرام را اجرا کنید.

۲. سپس بر روی آیکون به شکل سه خط در بالای صفحه کلیک کنید.

عدم نمایش وضعیت خوانده شدن پیام

۳. در منوی جدیدی که برای شما نمایان می شود، گزینه تنظیمات موبو را انتخاب نمایید.

عدم نمایش وضعیت خوانده شدن پیام

۴. در صفحه بعدی از بخش حریم خصوصی، گزینه تنظیمات حالت روح را انتخاب نمایید.

مرحله 4

۵. در نهایت گزینه عدم ارسال وضعیت خوانده شدن پیام را در حالت فعال قرار دهید.

مرحله 5

بدین ترتیب همانطور که مشاهده نمودید در آموزش بالا به شما آموختیم که چگونه و تنها با انجام چند مرحله ساده به آسانی می توانید وضعیت خوانده شدن پیام در موبوگرام خود را غیر فعال نمایید.