اینترنتاینستاگرامشبکه های اجتماعی

آموزش مشاهده تمام ریپلای استوری‌ها در اینستاگرام

نوشته شده در ۱ سال پیش | بدون دیدگاه ارسال شده است

مشاهده تمام ریپلای استوری‌ها در اینستاگرام

آموزش مشاهده تمام ریپلای استوری‌ها در اینستاگرام

اینستاگرام در قابلیت جدیدی که ارائه داده است، کاربران می توانند ریپلای استوری هایی که برای دیگران در نرم افزار اینستاگرام گذاشته بودند را پیدا و تمام آن ها را به صورت کامل مشاهده کنند. استفاده از این قابلیت زمانی کاربرد دارد که شما برای یک استوری ریپلای و یا نظر گذاشته باشید و پس از گذشت مدتی به آن نیاز پیدا کرده اید اما نمی دانید چگونه آن را بیابید. از طریق ورود به منوی تنظیمات اینستاگرام و با انتخاب گزینه Your activity  می توانید این کارها را انجام دهید. به همین دلیل ما در این مطلب قصد داریم تا نحوه مشاهده تمام ریپلای استوری‌ها در اینستاگرام را به شما آموزش دهیم. با ما همراه باشید.

شما می توانید آخرین نسخه برنامه اینستاگرام را برای اندروید از لینک Google Play و برای سیستم عامل ios از لینک App Store دانلود نمایید.

نکته: شما می توانید برای آگاهی از چگونگی مشاهده تاریخچه تغییرات اکانت اینستاگرام ، مبحث آموزش مشاهده تاریخچه تغییرات اکانت اینستاگرام را مطالعه نمایید.

 

چگونگی مشاهده تمام ریپلای استوری‌ها در اینستاگرام

بوسیله قابلیت مشاهده ی تمام ریپلای استوری ها در نرم افزار اینستاگرام کاربران این شبکه اجتماعی پر طرفدار می توانند تمام نظراتی که در استوری دیگران داده اند را مشاهده نمایندو به عنوان مثال ممکن است شما در نظرسنجی هایی که دوستانتان در استوری های خود در قالب Questions، Poll و …به اشتراک گذاشته اند، شرکت کرده باشید و نظرات خود را با انتخاب یکی از گزینه های نظزسنجی و یا ارسال ایموجی برای دوستان و فالورهایتان فرستاده باشید، و پس از گذشت مدتی یادتان رفته باشد که ریپلایتان چه بوده است.

باید به شما بگوییم که از طریق این قابلیت جدید که نرم افزار اینستاگرام ارائه داده است، می توانید وارد منوی تنظیمات شوید و با انتخاب گزینه Your activity، تمام فعالیت های خود در این شبکه اجتماعی از جمله تمام ریپلای استوری ها را مشاهده نمایید.

همچنین از طریق گزینه Sort & Filter نیز می توانید انتخاب کنید تا این ریپلای ها چگونه و با چه ترتیبی برای شما نمایش داده شوند. به عنوان مثال می توانید انتخاب کنید تا به ترتیب از اولین ریپلای تا آخرین آن هارا برایتان نمایان کند.

بدین ترتیب اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که به دنبال یادگیری چگونگی انجام این کار در نرم افزار اینستاگرام هستید اما نمی دانید چگونه؟ کافیست به ترتیب و طبق مراحل ارائه شده در زیر پیش بروید:

۱. در اولین و ابتدایی ترین مرحله باید نرم افزار اینستاگرام خود را از طریق مارکت های موجود به روز رسانی نمایید.

۲. پس از دانلود و نصب نسخه ی جدید، نرم افزار اینستاگرام را از منوی برنامه های خود انتخاب و اجرا کنید.

۳. در مرحله ی سوم با کلیک بر روی تصویر پروفایل خود که در گوشه سمت راست پایین صفحه قرار دارد، وارد پروفایل کاربری خود شوید.

۴. در مرحله ی بعدی باید بر روی آیکون به شکل سه خط افقی که در گوشه سمت راست بالای صفحه قرار دارد کلیک کنید.

مشاهده تمام ریپلای استوری‌ها در اینستاگرام

۵. در منوی جدیدی که برای شما نمایش داده خواهد شد، گزینه Your activity را انتخاب کنید.

مشاهده تمام ریپلای استوری‌ها در اینستاگرام۶. در این بخش می‌توانید تاریخچه‌ ای از تغییرات اکانت خود را مشاهده کنید.

۷. جهت مشاهده تاریخچه ریپلای هایتان در اینستاگرام ، گزینه interactions را انتخاب کنید.

مرحله 7

۸. در نهایت، در منوی جدیدی که برای شما نمایش داده خواهد شد، گزینه Story replies را انتخاب نموده تا ریپلای های شما برایتان نمایان شوند.

مرحله

بدین ترتیب، همان طور که مشاهده نمودید، در آموزش بالا به شما آموختیم که چگونه می توانید به راحتی و تنها با طی کردن چند مرحله ی ساده در منوی تنظیمات نرم افزار اینستاگرام و با ورود به بخش activity اینستاگرام، تمام فعالیت های خود را از جمله کامنت هایی که در حساب کاربری تان گذاشته اید را به صورت جداگانه و دسته بندی شده مشاهده نمایید.