آموزش فتوشاپویدئو

آموزش طراحی بنر تبلیغاتی سایت با فتوشاپ

نوشته شده در ۱ سال پیش | بدون دیدگاه ارسال شده است

طراحی بنر سایت چیه؟

بنر سایت نوعی ویترین برای انتقال پیام به دیگرانه که شامل متن‌ها و عکس‌ها والمان‌های که یک پیام یا رویداد رو به بینندگان منتقل میکنه.بنر‌ها در سایت قرار می‌گیرند و بخشی از خدمات شما رو به بینندگان انتقال می‌دهند. با استفاده از بنر‌های سایت می‌تونید اخبار و رویدادهای مهم سایتتون رو به کاربرانتون اطلاع بدید یا حتی به صفحات ویژه مستقیما راهنماییشون کنید.

چرا طراحی بنر برای سایت لازمه؟

طراحی بنر سایت اگر شامل عکس‌ها و متن‌های جذاب باشه میتونه موجب فروش بیشتر شما بشه. با طراحی یک بنر سایت جذاب شما تمرکز مشتری رو به سمت خرید محصولتون جلب می‌کنید و باعث سود بیشتر شما میشه. پس اصلا ازش غافل نشید.

گفتیم که طراحی بنر برای سایت ضروریه و باعث فروش بیشتر میشه و طراحی بنر سایت از اون دسته از کارهاست که تو دنیای دیجیتال امروز متقاضی زیادی داره شما فقط با یادگیری فتوشاپ  می‌تونید خیلی راحت انواع بنرهای سایت و اسلایدر و… رو طراحی کنید و از این راه کسب درآمد داشته باشید.

آموزش طراحی بنر تبلیغاتی سایت

در این مقاله آموزش صفر تا صد طراحی یک بنر سایت رو بهتون به زبان ساده آموزش دادیم.شما در این ویدیو نحوه طراحی یک بنر سایت با فتوشاپ رو به صورت رایگان یاد می‌گیرید و می‌تونید با استفاده از خلاقیت خودتتون بنر سایت مورد نظر خودتون رو طراحی کنید.