برنامه اندروید

معرفی و دانلود برنامه حذف و ویرایش قسمتی از عکس در اندروید

نوشته شده در ۴ سال پیش | بدون دیدگاه ارسال شده است

برنامه حذف و ویرایش قسمتی از عکس در اندروید

معرفی و دانلود برنامه حذف و ویرایش قسمتی از عکس در اندروید

ویرایش عکس یکی از جالب ترین کارهایی است که می توان انجام داد. ابزارهای نرم افزاری با ویژگی های خلاقانه بسیاری که می توانند کار ویرایش را خیلی ساده تر کنند، به ما کمک می کنند. کاربران می توانند بدون از بین بردن ظاهر طبیعی، بخشی از عکس را از تصویر جدا کنند یا می توانند یک قسمت را بر حسب نیاز کلون کنند. برخی از محبوب ترین ابزارهای ویرایش که اغلب توسط متخصصان مورد استفاده قرار می گیرند، تنظیم رنگ، چرخش تصویر، برش و کلون استامپ است. اگر به دنبال نرم افزاری هستید که بتواند در حذف اشیاء ناخواسته از تصاویر به شما کمک کند، ما در این مبحث به معرفی و دانلود برنامه حذف و ویرایش قسمتی از عکس در اندروید می پردازیم.

نکته: شما می توانید برای آشنائی با چگونگی آموزش ریست فکتوری گوشی و تبلت های اندرویدی و اندروید خام، مبحث آموزش ریست فکتوری گوشی های اندروید را مطالعه نمایید.

 

۱. Adobe Photoshop Fix

برنامه حذف و ویرایش قسمتی از عکس در اندروید

این برنامه به طور گسترده توسط کاربران اندرویدی برای حذف اشیاء ناخواسته از تصاویر استفاده می شود. برنامه با رابط بصری و کاربر پسند طراحی شده است که به راحتی برای مبتدیان نیز قابل استفاده است. به منظور حذف اشیاء از یک تصویر، کاربران به سادگی باید از قسمت پایین صفحه، گزینه healing را انتخاب کرده و سپس گزینه Spot Heal را انتخاب کنند. سختی و اندازه قلم مو را تنظیم کرده و سپس به صورت دستی شی را برای حذف، هایلایت کنید. جسم مورد نظر به سرعت ناپدید می شود و ناحیه با جزئیات پیرامون تصویر پوشانده می شود.

ویژگی ها

 • بازیابی و روتوش آسان تصاویر برای دستیابی به مطلوب
 • فیلتر های مربوط به صورت به شما کمک می کند تا تغییرات خلاقانه ای در ویژگی های صورت ایجاد کنید.
 • می توانید با استفاده از ابزار Heal and patch تمام عیوب را برطرف کنید.
 • این برنامه به کاربران امکان تنظیم شدت نور در قسمت های خاص تصاویر را می دهد.
 • با استفاده از گزینه defocus ، قسمت خاصی از تصویر را تار کنید تا مفید واقع شود.

 

۲. Remove Object

برنامه حذف و ویرایش قسمتی از عکس در اندروید

این ابزار مخصوص حذف شیء به پاک کردن قسمت خاصی از عکس ها کمک می کند و DSLR را مانند ظاهر به آن ها می دهد. این امکان را به کاربران می دهد تا به ابزار selection و clone دسترسی پیدا کنند تا تغییرات دلخواه را در تصویر ایجاد کنند. با استفاده از ابزار selection، می توانید قسمت خاصی از تصویر را انتخاب کرده و از آن را حذف کنید در حالی که ابزار clone به کاربران امکان می دهد تا یک قسمت از تصویر را کپی کرده و در هر قسمت آن را بر حسب نیاز کپی کنند. با کمک ابزار پیشرفته brush، می توانید به راحتی اشیاء ناخواسته را انتخاب کنید و دکمه start را بزنید تا قسمت برجسته شده فوراً حذف شود.

ویژگی ها:

 • شفافیت، سختی و اندازه ابزار eraser و stamp را به راحتی تنظیم کنید.
 • از ابزار Lasso یا Brush استفاده کنید تا قسمت ناخواسته خاصی از تصویر حذف شود.
 • برای حذف نقص از تصویر به ابزار clone stamp دسترسی پیدا کنید.
 • ابزار blemish به شما کمک می کند تا لکه ها را با سهولت رفع کنید.

 

۳. PixelRetouch

برنامه حذف و ویرایش قسمتی از عکس در اندروید

PixelRetouch به شما کمک کند تا از شر صحنه های ناخواسته در تصاویر خلاص شوید. تمام کاری که باید انجام دهید این است که برنامه را باز کنید و سپس با انتخاب گزینه Albums روی صفحه، ویرایش تصویر خود را شروع کنید. پس از باز شدن تصویر، می توانید از پایین صفحه ابزار Object Removal را انتخاب کرده و شروع به انتخاب عنصر ناخواسته کنید. ابزار lasso و brush می تواند در انتخاب اندازه دلخواه اشیا به شما کمک کند. پس از اتمام کار انتخاب ، دکمه Go را بزنید تا عنصر اضافی فوراً ناپدید شود.

ویژگی ها:

 • حذف خطوط برق، صندوق های پست و سیم های تلفن از تصاویر .
 • به اندازه کافی قادر به از بین بردن نویز های منحنی و مستقیم از تصاویر است.
 • خلاص شدن از شر عکس آزاری یا فتوبامبینگ.
 • فوراً عکس های شما را با از بین بردن لکه های پوستی و جوش های صورت زیبا می کند.
 • این ابزار آسان برای استفاده رایگان است.

 

۴. YouCam Perfect

برنامه حذف و ویرایش قسمتی از عکس در اندروید

این برنامه به طور رایگان در دسترس همه کاربران اندرویدی قرار گرفته است و با طراحی ساده آن می تواند به حذف سریع اشیاء کمک کند. برنامه این امکان را به کاربران می دهد که سایه ها، افراد و سایر اشیاء ناخواسته را از روی تصاویر حذف کنند. همه می توانند به راحتی با این برنامه کار کنند و اگر مشکل خاصی پیدا شد آموزش های آنلاین آن در اینترنت وجود دارد. برنامه شامل تعداد زیادی ابزار ویرایش خلاق از جمله چرخش، برش ، فیلترهای یک لمسی، محو پس زمینه است. پس از آماده شدن تصویر ویرایش شده، می توانید آن را مستقیماً در شبکه های اجتماعی مانند Instagram و Facebook و غیره به اشتراک بگذارید.

 • مرحله ۱: اول از همه باید این برنامه را در دستگاه اندرویدی خود از Google PlayStore دانلود کنید.
 • مرحله ۲: پس از نصب برنامه آن را باز کرده و به یک فایل تصویری بروید. تصویر قابل ویرایش دلخواه را انتخاب کرده و آن را به بستر برنامه وارد کنید. اکنون دکمه edit را بزنید و بعد گزینه Removable Tool را انتخاب کنید.
 • مرحله ۳: زمان آن است که ناحیه مورد نظر را هایلایت کرده و در آخر دکمه Apply را از پایین صفحه بزنید. قسمت ناخواسته تصویر به سرعت از بین می رود.

 

۵. TouchRemove

برنامه حذف و ویرایش قسمتی از عکس در اندروید

این برنامه به کاربران امکان می دهد هر عکسی را از گالری انتخاب کرده و عناصر ناخواسته را فوراً از آن حذف کنند. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که این برنامه را در دستگاه خود دانلود کرده و تصویر دلخواه خود را به بستر برنامه وارد کنید. سپس به گزینه Remove بروید و Pen را در زیر این دسته انتخاب کنید. حالا باید شیء ناخواسته را انتخاب کنید و دکمه Tick را بزنید. جسم از تصویر خارج می شود. توجه داشته باشید که پس زمینه قسمت حذف شده به طور خودکار با محتوای موجود در محیط اطراف آن پر خواهد شد.

ویژگی ها:

 • کپی فوری اشیاء با استفاده از clone
 • خلاصی از شر جوش و لکه های صورت
 • حذف فوری تمام نویز ها و لکه ها از روی تصاویر
 • ویژگی بزرگنمایی برای انتخاب های دقیق
 • پوشش سریع با استفاده از ابزار Lasso

صادقانه بگوییم اگر نیاز به ویرایش و کامل کردن تصویر خود دارید، بهتر است این کار را در کامپیوتر انجام دهید. و اگر به دنبال یک نرم افزار ویرایش عکس هستید که کاربرد آن آسان باشد و همچنین ویژگی های فراوانی را ارائه بدهد، توصیه می کنیم Wondershare Fotophire را امتحان کنید. با استفاده از Fotophire می توانید افراد ناخواسته یا چیزهایی را از تصویر خود حذف کنید، پس زمینه و پیش زمینه را جدا کرده و پس زمینه تصویر را به راحتی تغییر دهید و عکس های خود را با بیش از ۲۰۰ افکت عکس ویرایش کنید.

 

منبع