اینترنتموبایل

آموزش مخفی کردن لست سین اینستاگرام

نوشته شده در ۴ سال پیش | بدون دیدگاه ارسال شده است

مخفی کردن لست سین اینستاگرام

آموزش مخفی کردن لست سین اینستاگرام

امکان ندارد از کاربران برنامه هایی مثل تلگرام، فیسبوک مسنجر و غیره باشید اما ندانید که لست سین (Last Seen) یا آخرین زمان بازدید چیست! لست سین در واقع قابلیتی است که به موجب آن آخرین زمان بازدید کاربر از اکانتش برای دیگر کاربران نمایش داده می‌شود.  اینستاگرام قابلیت لست سین یا آخرین زمان بازدید کاربران را با نام Show Activity Status ارائه کرده است در ادامه این مطلب قصد داریم به آموزش نحوه مخفی کردن لست سین اینستاگرام می پردازیم.

شما می توانید آخرین نسخه برنامه اینستاگرام را برای اندروید از لینک Google Play و برای سیستم عامل ios از لینک App Store دانلود نمایید.

نکته: برای آشنایی با نحوه ارسال گیف در استوری اینستاگرام، آموزش ارسال عکس گیف در استوری اینستاگرام را مطالعه نمایید.

 

مخفی کردن آخرین زمان بازدید یا لست سین اینستاگرام

قابلیت لست سین یا Show Activity Status به طور پیش فرض در اینستاگرام فعال است، اما خوشبختانه امکان غیر فعال کردن یا بهتر بگوییم مخفی کردن لست سین اینستاگرام وجود دارد. بدین منظور کافیست مراحل زیر را طی کنید:

مخفی کردن لست سین اینستاگرام

۱. برنامه اینستاگرام را اجرا و وارد اکانت خود شوید.

۲. به بخش پروفایل (آیکون آدمک) مراجعه کنید.

۳. در منوی تنظیمات ارائه شده به سمت پایین حرکت کنید تا به گزینه Show Activity Status برسید.

۴. اسلایدر موجود در کنار این گزینه را غیر فعال نمایید.

به همین سادگی نمایش آخرین بازدید اینستاگرام شما برای سایر کاربران پنهان می‌شود. در نظر داشته باشید که پنهان کردن آخرین زمان بازدید یا لست سین اینستاگرام هم مثل اپلیکیشن های دیگر همچون تلگرام یک اقدام دوطرفه است. یعنی اگر شما لست سین خود را در اینستاگرام غیر فعال یا مخفی کنید، لست سین دیگران هم برایتان مخفی می‌شوند.

 

لست سین اینستاگرام آخرین زمان بازدید را برای چه کسانی نشان می‌دهد؟

مطمئنا اولین سوالی که در ذهن هر فرد ایجاد می‌شود این است که لست سین اینستاگرام دقیقا آخرین زمان بازدید کاربر را برای چه کسانی نمایش خواهد داد؟ آیا تمام کاربران اینستاگرام با ورود به اکانت شما قادر به دیدن آخرین زمان بازدیدتان خواهند بود؟ خوشبختانه اینطور نیست. لست سین اینستاگرام (Show Activity Status) به گونه‌ای تنظیم شده که در صورت فعال بودن در اکانت شما، آخرین زمان بازدید کاربر را فقط برای افراد زیر نشان می‌دهد:

مخفی کردن لست سین اینستاگرام

۱. تمام کاربرانی که شما آن ها را دنبال کرده باشید یا به بیان دیگر فالویینگ های شما.

۲. تمام کاربرانی که از طریق دایرکت به آن ها پیام داده باشید.

بنابراین لست سین اینستاگرام به گونه‌ای تنظیم شده که همه فالوورهای شما قادر به دیدن آخرین زمان بازدیدتان نخواهند بود. فقط افرادی که شما آن ها را فالو کرده‌اید یا از طریق دایرکت به آن ها پیام داده باشید می‌توانند آخرین زمان بازدیدتان را مشاهده کنند.

 

منبع