اینترنتبرنامه iOSبرنامه اندرویدموبایل

معرفی بهترین برنامه ساخت عکس گرید یا چهارخونه در اینستاگرام

نوشته شده در ۴ سال پیش | بدون دیدگاه ارسال شده است

برنامه ساخت عکس گرید یا چهارخونه در اینستاگرام

بهترین برنامه ساخت عکس گرید یا چهارخونه در اینستاگرام

اپلیکیشن های زیادی وجود دارند که امکان ساخت الگوی گرید اینستاگرام (عکس های چهارخانه) را فراهم می‌کنند. الگوی گرید سبب می‌شود تا یک عکس با چند مربع مختلف و تبدیل شود و به صورت یکپارچه اما در مربع های جداگانه به نمایش در آید. در ادامه این مطلب به معرفی بهترین برنامه ساخت عکس گرید یا چهارخونه در اینستاگرام می‌پردازیم.

شما می توانید آخرین نسخه برنامه اینستاگرام را برای اندروید از لینک Google Play و برای سیستم عامل ios از لینک App Store دانلود نمایید.

نکته: برای آشنایی با چگونگی ارسال ویدیو لایو دو نفره در اینستاگرام، آموزش ارسال ویدیو لایو دو نفره در اینستاگرام را مطالعه نمایید.

 

لیست بهترین برنامه ساخت عکس گرید یا چهارخونه در اینستاگرام:

 

۱. اپلیکیشن ۹Square

برنامه ساخت عکس گرید یا چهارخونه در اینستاگرام

برنامه ۹Square یکی از بهترین اپلیکیشن هایی است که می‌توانید از آن برای ساخت الگوی گرید اینستاگرام (عکس های چهارخانه) استفاده کنید. این برنامه قابلیت تبدیل عکس ها به نه خانه مربع شکل را ارائه می‌کند. برنامه مذکور به صورت رایگان برای هر دو سیستم عامل اندروید و iOS موجود است. برای دانلود برنامه ۹Square برای اندروید از لینک گوگل پلی استور و برای ios از لینک  اپ استور استفاده کنید.

 

۲. اپلیکیشن ۹Cut

برنامه ساخت عکس گرید یا چهارخونه در اینستاگرام

یکی دیگر از برنامه های بسیار خوب و کاربردی که می‌توانید از آن برای ساخت الگوی گرید اینستاگرام (Grid Layouts) استفاده کنید، برنامه ۹Cut است. برنامه مذکور رابط کاربری بسیار ساده‌ای دارد و شما به راحتی با آن می‌توانید تصاویر چهارخانه مورد نظرتان را ساخته و در اینستاگرام اشتراک گذاری کنید. خوشبختانه برنامه ۹Cut با هر دو سیستم عامل اندروید و iOS سازگاری دارد.

برای دانلود برنامه ۹Cut برای اندروید از لینک گوگل پلی استور و برای ios از لینک اپ استور استفاده کنید.

 

۳. اپلیکیشن PhotoSplit

برنامه ساخت عکس گرید یا چهارخونه در اینستاگرام

اپلیکیشن سومی که به شما معرفی می‌کنیم، برنامه PhotoSplit است. این اپلیکیشن هم رابط کاربری بسیار ساده‌ای دارد و خیلی راحت امکان ساخت عکس های گرید اینستاگرام را فراهم می‌کند. با بکارگیری این برنامه خیلی راحت می‌توانید در پروفایل اینستاگرام خود یک عکس را در قابل چند پست به صورت چهارخانه های جداگانه ارسال کنید و یک اثر هنری جالب را خلق نمایید. اپلیکیشن PhotoSplit با هر دو سیستم عامل اندروید و iOS سازگاری دارد.

برای دانلود برنامه PhotoSplit برای اندروید از لینک گوگل پلی استور و برای ios از لینک اپ استور استفاده کنید.

 

۴. اپلیکیشن Insta Squares

برنامه ساخت عکس گرید یا چهارخونه در اینستاگرام

اپلیکیشن Insta Squares با سیستم عامل آی او اس سازگاری ندارد و فقط شامل نسخه اندرویدی می‌شود. این برنامه کارآمد هم به راحتی امکان ساخت الگوی گرید اینستاگرام (عکس های چهارخانه) را فراهم کرده و قابلیت ارسال این عکس ها در پروفایل اینستاگرام را دارد. البته بدین منظور با مثل اغلب برنامه های مشابه دیگر، عکس های چهارخانه تولید شده را در حافظه گوشی ذخیره و سپس به صورت جداگانه در اینستاگرام پست کنید. برای دانلود برنامه Insta Squares می‌توانید از لینک زیر استفاده کنید.

برای دانلود برنامه Insta Squares برای اندروید از لینک گوگل پلی استور استفاده کنید.

 

۵. اپلیکیشن Grids – Feed Banner Pics

برنامه ساخت عکس گرید یا چهارخونه در اینستاگرام

این بار نوبت به اپلیکیشن کارآمدی می‌رسد که شامل نسخه آی او اسی بوده و از اندروید پشتیبانی نمی‌کند! برنامه Grids – Feed Banner Pics یکی از بهترین و کاربردی ترین اپلیکیشن هایی است که قابلیت ساخت الگوی گرید اینستاگرام (عکس های چهارخانه) را ارائه کرده می‌کند. با استفاده از این اپلیکیشن می‌توانید خیلی راحت عکس مورد نظرتان را به چهارخانه های کوچک تبدیل کرده و در قالب چند پست در پروفایل اینستاگرامتان ارسال کنید.

برای دانلود برنامه Grids – Feed Banner Pics برای ios از لینک اپ استور استفاده کنید.

 

۶. اپلیکیشن Photo Grids : Make Pic Tiles

برنامه ساخت عکس گرید یا چهارخونه در اینستاگرام

یکی دیگر از بهترین برنامه هایی که می‌توانید از آن برای ساخت الگوی گرید در اینستاگرام یا همان عکس های چهارخانه استفاده کنید، برنامه Photo Grids : Make Pic Tiles است. این برنامه فقط با سیستم عامل iOS اپل سازگاری دارد و متاسفانه نتوانستیم آن را در گوگل پلی استور پیدا کنیم. رابط کاربری این برنامه بسیار زیبا و در عین حال ساده طراحی شده است و کاربر به خوبی می‌تواند با آن ارتباط برقرار کند.

برای دانلود برنامه Photo Grids : Make Pic Tiles برای ios از لینک اپ استور استفاده کنید.

 

۷. اپلیکیشن Giant Square for Instagram

برنامه ساخت عکس گرید یا چهارخونه در اینستاگرام

اگر به دنبال یک برنامه کارآمد هستید که علاوه بر امکان ساخت الگوی گرید اینستاگرام (عکس های چهارخانه) قابلیت های دیگری همچون اضافه کردن افکت و غیره را هم ارائه کند، توصیه می‌کنیم برنامه Giant Square for Instagram را از دست ندهید. این اپلیکیشن با هر دو سیستم عامل اندروید و iOS سازگاری دارد و خیلی راحت می‌توان از آن برای ساخت Grid Layouts اینستاگرام یا همان الگوهای گرید (عکس های چهارخانه) استفاده کرد.

برای دانلود برنامه Giant Square for Instagram برای اندروید از لینک گوگل پلی استور و برای ios از لینک اپ استور استفاده کنید.

 

۸. اپلیکیشن Tile Pic

برنامه ساخت عکس گرید یا چهارخونه در اینستاگرام

برنامه Tile Pic فقط شامل نسخه آی او اسی می‌شود، بنابراین کاربران گوشی های اندرویدی قادر به استفاده از این اپلیکیشن نخواهند بود. این برنامه امکان ساخت الگوی گرید اینستاگرام را به شیوه بسیار راحتی فراهم کرده و رابط کاربری بسیار خوبی دارد. عملکرد برنامه سریع است و تمام قابلیت های ن به صورت رایگان در اختیار کاربر قرار داده می‌شوند.

برای دانلود برنامه Tile Pic برای ios از لینک اپ استور استفاده کنید.

 

۹. اپلیکیشن grid-it – instagram tiling

برنامه ساخت عکس گرید یا چهارخونه در اینستاگرام

اگر از کاربران سری آیفون یا آیپدهای اپل هستید، شک نکنید که برنامه grid-it – instagram tiling یکی از بهترین ابزارهای موجود برای ساخت الگوی گرید اینستاگرام (عکس های چهارخانه) است. این برنامه رابط کاربری بسیار خوبی و روانی دارد و به بهترین شکل ممکن امکان اشتراک گذاری عکس های چهارخانه یا گرید ساخته شده را در اینستاگرام فراهم می‌کند. متاسفانه این اپلیکیشن با اندروید سازگاری ندارد.

برای دانلود برنامه grid-it – instagram tiling برای ios از لینک اپ استور استفاده کنید.

 

 

منبع