موبایل

آی گپ چیست؟ (iGap)

کارشناس ۶ ماه پیش دیدگاه

معرفی و نحوه ساخت اکانت در پیامرسان آی گپ:

آی گپ یک پیامرسان موفق ایرانی است که امکانات زیادی از جمله ارسال پیام متنی و صوتی، ارسال عکس و ویدیو، برقراری تماس صوتی و تصویری، ارسال فایل با فرمت‌‌های متفاوت، ایجاد گروه و کانال و ربات،سیستم کارت به کارت،کیف پول دیجیتال، استعلام قبوض، پرداخت قبوض، پیشبینی آب و هوا، دکتر و مشاورین تغذیه و… را در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد.

این پیامرسان دارای سه زبان فارسی، عربی، انگلیسی است که شما متناسب با سلیقه خود می‌توانید یکی از این زبان‌ها را استفاده کنید. آی گپ با امکانات گسترده‌ای که در اختیار کاربران خود قرار داده توانسته محبوبیت زیادی بین کاربران کسب کند و روزانه به تعداد کاربران خود بیفزاید.

آی گپ برای سیسیتم عامل‌های عامل‌های اندروید، ios، ویندوز، مک و لینوکس قابل نصب است و می‌توان آخرین نسخه آن را از لینک iGap دانلود کرد.

 

ساخت اکانت در آی گپ:

وارد برنامه آی گپ شوید. در ابتدا توضیحاتی کوتاه درباره نرم افزار آی گپ داده است. اگر نیاز به مطالعه دارید که اسلایدها را مطالعه کنید.در غیر این صورت گزینه Start را بزنید.

آی گپ

در مرحله بعد کد ایران را انتخاب کنید و شماره تلفن همراه خود را وارد کنید (بدون صفر اول شماره).

آی گپ

یک پیام برای شما نمایش داده می‌شود که آیا شماره تلفن شما درست است یا خیر. اگر شماره تلفن را درست وارد کرده‌اید گزینه ok را بزنید و اگر شماره شما نیاز به اصلاح دارد گزینه Edit را بزنید و شماره تلفن خود را تصحیح کنید.

آی گپ

بعد از تایید شماره تلفن شما صفحه‌ای برای شما نمایش داده می‌شود که مراحل ساخت اکانت را نشان می‌دهد.

در مرحله بعدی کدی برای شماره تلفن شما ارسال می‌شود . اگر کد برای شما ارسال نشد گزینه Resend Code را بزنید و اگر کد ارسال شد، کد را وارد کرده و گزینه Login را انتخاب کنید.

آی گپ

وقتی وارد محیط برنامه شدید از شما اجازه دسترسی به مخاطبین تلفن را میخواهد که شما باید گزینه Allow رو بزنید.

آی گپ

در مرحله آخر شما باید اطلاعات کاربری خود را وارد کنید. با زدن علامت مثبت (+) درون دایره برای حساب کاربری خود عکس بارگذاری کنید و همچنین نام کاربری خود را انتخاب و در جای خود وارد کنید و در آخر بروی گزینه continue بزنید.

آی گپ

اکانت شما تکمیل شده است و می‌توانید از آن استفاده کنید.

 

حذف اکانت آی گپ:

وارد تنظیمات اکانت خود در آی گپ شوید.

در بخش تنظیمات بروی سه نقطه بالای صفحه سمت راست بزنید.

آی گپ

یک منو برای شما باز می‌شود که دو گزینه خروج و حذف اکانت را دارا می‌باشد. گزینه حذف اکانت را انتخاب کنید.

آی گپ

یک پیام برای شما نمایش داده ‌می‌شود که آیا از حذف اکانت خود اطمینان دارید؟ اگر از اینکار مطمئن هستید گزینه تایید را بزنید.

آی گپ

در این مرحله یک کد برای شما ارسال می‌گردد.کد را در قسمت مشخص شده وارد کنید و تیک بالای صفحه سمت راست را بزنید.

آی گپ

در مرحله آخر باز از شما سوال می‌شود که از حذف اکانت خود اطمینان دارید؟ اگر هنوز هم از حذف اکانت خود پشیمان نشده‌اید گزینه تایید را بزنید.

آی گپ

امیدوارم این پست برای شما دوستان عزیز مفید واقع شده باشد.

کارشناس

ما در تازه‌کار سعی بر این داریم تا آموزش‌های ساده و کاربردی را برای افرادی که به تازگی وارد دنیای فناوری می‌شوند، ارائه کنیم.