تلگرامشبکه های اجتماعی

آموزش چندتایی کردن پاسخ نظر سنجی تلگرام

نوشته شده در ۱ سال پیش | بدون دیدگاه ارسال شده است

چندتایی کردن پاسخ نظر سنجی تلگرام

چگونه می توانم پاسخ های نظرسنجی تلگرام را بیشتر از یکی کنم؟

تلگرام  به موجب آپدیت جدید و جزئی که برای اپلیکیشن خود منتشر ساخت، یک قابلیت جدید و جالب را ارائه کرده است. این قابلیت مربوط به امکان ارسال نظرسنجی (Poll) در کانال ها و گروه های تلگرام می‌ شود. قابلیت نظرسنجی در پیام رسان تلگرام از محبوبیت بالای برخوردار است و در طول روز ممکن است نظرسنجی های زیادی در گروه و کانال ها مشاهده کنیم. اما از قابلیت های جالب این نظرسنجی ها این است که کاربران می توانند برای آن ها بیش از یک جواب را در نظر بگیرند و دو یا چند گزینه را انتخاب کنند. به همین دلیل ما در این مطلب قصد داریم تا نحوه ی چندتایی کردن پاسخ نظر سنجی تلگرام را به شما آموزش دهیم.

نکته: آخرین نسخه برنامه تلگرام را برای اندروید از لینک Google paly و برای سیستم عامل ios از لینک App store دانلود نمایید.

نکته: همچنین برای یادگیری چگونگی  انتقال گروه و تغییر سازنده در تلگرام، مبحث آموزش انتقال گروه و تغییر سازنده در تلگرام را مطالعه نمایید.

 

چگونگی چندتایی کردن پاسخ نظر سنجی تلگرام

اگر شما هم به دنبال یادگیری نحوه انجام این کار هستید اما نمی دانید چگونه؟ باید به شما بگوییم که پروسه سختی را پیش رو ندارید و تنها کافیست به ترتیب و طبق مراحل ارائه شده در ادامه پیش بروید:

۱. ابتدا و در اولین مرحله باید نرم افزار تلگرام خود را اجرا کنید.

۲. سپس در منوی اولیه آن، از بین تمام کانال ها و چت های تلگرامتان، پنجره مربوط به کانال خود را جستجو کنید.

۳. در این مرحله بر روی آیکون به شکل سنجاق که در پایین صفحه قرار دارد کلیک کنید.

۴. سپس گزینه Poll را انتخاب کنید.

چندتایی کردن پاسخ نظر سنجی تلگرام

۵. در مرحله بعد میتوانید سوال نظرسنجی را در قسمت Poll Question بنویسید.

۶. در بخش Answer Option پاسخ های مد نظر را بنویسید.

۷. در صورتی که می خواهید به کاربران این اجازه را دهید تا بتوانند بیش از یک گزینه را انتخاب کنند، باید گزینه Multiple Answers را در حالت فعال قرار دهید.

۷. در نهایت گزینه Create را زده تا نظرسنجی منتشر شود.

مرحله 7

بدین ترتیب همان طور که مشاهده نمودید در آموزش بالا به شما آموختیم که چگونه می توانید به راحتی و تنها در چند مرحله ی ساده در نرم افزار تلگرام، برای گروه ها و کانال های خود که صاحب آن هستید نظرسنجی گذاشته و آن را انتشار دهید.

 

منبع