اینترنتموبایل

آموزش روش های حذف اکانت روبیکا

نوشته شده در ۳ سال پیش | بدون دیدگاه ارسال شده است

روش های حذف اکانت روبیکا

روش های حذف اکانت روبیکا

برنامه اندرویدی روبیکا، اپلیکیشن فارسی زبانی است که در مدت زمانی کوتاه، توجه کاربران بسیاری را به خودش جلب کرد. اما اگر تصمیم دارید اکانت خود در روبیکا را پاک کنید، در ادامه روش های حذف اکانت روبیکا را آموزش می‌دهیم.
روبیکا در حال حاضر افزونه‌ها بسیاری دارد و کاربران فرصت استفاده از خدمات آنلاین متعددی دارند. اما این سوال برای بسیاری هست که چگونه اکانت روبیکا را حذف کنیم؟

شما می توانید برای آشنایی با رفع مشکلات شناخته نشدن فلش و هارد اکسترنال روی گوشی اندروید مبحث آموزش روش های حل مشکل شناخته نشدن کابل OTG در گوشی اندروید را مطالعه نمایید.

 

نگاهی کوتاه به اپلیکیشن روبیکا

روبیکا را با ارائه خدمات یکجا به کاربرانش می‌شناسند. شعار جذابی که مخاطبان را به نصب رایگان این برنامه هدایت می‌کرد. اما کم کم مصرف حجم زیاد اینترنت و بخش عمده ظرفیت گوشی موبایل که خود به کم شدن سرعت دستگاه انجامید، کاربران را دلسرد کرد.روش های حذف اکانت روبیکا

از طرفی دسترسی به سرویس‌های مختلف سبب صرفه جویی در وقت و هزینه کاربران شد. اما کند شدن گوشی موبایل و هزینه بالای اینترنت مصرفی کاربران به پاک کردن منظم Cache اپلیکیشن راهنمایی کرد.

 

خدمات متنوع روبیکا و تشویق به دیلیت اکانت برای همیشه

معرفی فیلم‌های پرطرفدار و ایجاد بستری تعاملی در جهت ارتباط مستقیم با برنامه‌های تلویزیونی نمونه‌ای از خدمات تصویری روبیکا است. ایجاد دسترسی به موسیقی‌های متنوع و پخش مجدد برنامه‌های تلویزیون بدون محدودیت نمونه دیگری از سرویس‌های روبیکا است.روش های حذف اکانت روبیکا

پشتیبانی و همکاری دو اپراتور ایرانسل و همراه اول، کمک بسیاری به همگانی شدن شعار ارائه اینترنت رایگان شد. علاوه بر این خدمات بانکی و پرداخت آنلاین هم نمونه متفاوتی از خدمات روبیکا است. صلب اعتماد مردم از استفاده از اینترنت رایگان، علت مهمی برای حذف دائمی اکانت روبیکا شد، در ادامه توضیح می‌دهیم چگونه اکانت روبیکا خود را حذف کنیم؟

 

نحوه حذف دائمی اکانت روبیکا

شاید نگاهی به خدمات آنلاین روبیکا خیلی‌ها را متعجب کند که چرا باید برخی کاربران به حذف اکانت روبیکا برای همیشه روی می‌آورند؟ درست است! اما هر اپلیکیشن کنار مزایای خود معایبی دارد و روبیکا هم از این قاعده مستثنی نیست. اکنون این نکات منفی جنجال برانگیز، کاربران را به خروج از برنامه یا دیلیت اکانت روبیکا با گوگل سوق داده است.

 

معایب اپلیکیشن روبیکا دلیلی بر حذف کامل اکانت روبیکا

با وجود تبلیغ فریبنده اینترنت رایگان موقع استفاده از اپلیکیشن روبیکا، تعدد افزونه‌های غیر کاربردی این اپلیکیشن، مصرف روزانه حجم اینترنت را بطور چشم‌گیری، افزایش داده است. حتی رسانه‌های اجتماعی همچون تلگرام واتساپ یا حتی اینستاگرام هم اینترنت کمتری استفاده می‌کنند.

روش های حذف اکانت روبیکا

علاوه بر مصرف بالای اینترنت، سرعت پایین دانلود، کاربران را به حذف دائمی اکانت روبیکا راغب‌تر کرده است. اما مسئله‌ای که مخاطبان را آزرده خاطر کرده است، تبلیغ این برنامه، در صورتی که نرم‌افزارهای دیگر کارآمدتر هستند.

 

اکانت روبیکا را چگونه حذف کنیم؟

برنامه روبیکا به نحوی طراحی شده است که خبری از Delete account permanently نیست. شما می‌توانید فقط از این برنامه خارج شوید که همان Log Out است. در  در سه مرحله اصلی، شما را برای حذف کردن اکانت روبیکا راهنمایی می‌کنیم:

۱. ابتدا وارد اپلیکیشن روبیکا شوید.
روش های حذف اکانت روبیکا

۲. سپس وارد تنظیمات اکانت روبیکا خود شوید.روش های حذف اکانت روبیکا

۳. مرحله آخر هم انتخاب گزینه خروج از اکانت هست که شما را به طور کامل از اکانت روبیکا خارج می‌کند.روش های حذف اکانت روبیکا

دقت کنید که با زدن گزینه بله تنها از اکانت خود خارج می‌شوید.روش های حذف اکانت روبیکا

 

نحوه حذف دائمی اکانت روبیکا

برای آنکه کامل اکانت خود را از روبیکا حذف کنیم، خروج از برنامه کافی نیست. با ما همراه باشید تا نحوه دیلیت اکانت روبیکا را یاد بگیرید.

۱. در مرحله اول وارد تنظیمات یا همان setting گوشی موبایل خود شوید.
روش های حذف اکانت روبیکا
۲. در این مرحله برنامه‌ها (APPS) را انتخاب کنید.
روش های حذف اکانت روبیکا

۳. با انتخاب مدیریت برنامه‌ها (APPs Manager) وارد فهرست اپلیکیشن‌های نصب شده روی گوشی شوید. سپس اپلیکیشن روبیکا را انتخاب کنید.
روش های حذف اکانت روبیکا
۴. از قسمت دسترسی‌ها (Permission)، تمام دسترسی‌ها را ببندید و خاموش (OFF) کنید.
روش های حذف اکانت روبیکا

۵. در مرحله آخر حذف برنامه (Uninstall) را انتخاب و حرف برنامه را تایید کنید.روش های حذف اکانت روبیکا

دقت کنید که مرحله حذف نهایی را می‌توانید از Google Play هم انجام دهید. این اما فرقی نمی‌کند که در این مرحله، دیلیت اکانت روبیکا با گوگل انجام شود یا در بخش تنظیمات.

 

 نکاتی راجع به حذف اکانت روبیکا برای همیشه

دقت کنید که خروج از اکانت روبیکا، پیام‌ها و کانال‌های شما را حذف نمی‌کند. در واقع خروج از حساب کاربری به معنای دیلیت کامل اکانت شما نخواهد بود.

روش های حذف اکانت روبیکا

جالب است بدانید که بعد از خروج از برنامه، با کمک همان شماره تماس می‌توانید دوباره وارد اکانت قبلی شوید و به تمام اطلاعات پیشین دسترسی دارید.
نکته دیگر که بهتر است در نظر داشته باشید این است که اکانت حذف شده شما برای لیست آشنایان شما نشان داده نمی‌شود اما تاریخ آخرین بازدید نشانه عدم حضور طولانی مدت شما خواهد شد.

 

منبع