اینترنت

معرفی بهترین سایت های ویرایش و افکت گذاری عکس توسط هوش مصنوعی – تازه کار

کارشناس ۲ ماه پیش دیدگاه

بهترین سایت های ویرایش و افکت گذاری عکس

بهترین سایت های ویرایش و افکت گذاری عکس

گاهی ممکن است بخواهید تصاویر خود را ویرایش کنید اما برنامه مناسبی نداشته باشید. گاهی نرم‌افزارهای ویرایش عکسی که داریم نمی‌توانند پاسخگوی نیاز ما باشند. از طرفی هم همه کاربران در زمینه ویرایش عکس حرفه‌ای نیستند. با استفاده از سایت افکت عکس هوشمند و آنلاین، کار شما ساده‌تر خواهد شد. در این زمان سایت‌های آنلاین ویرایش عکس به کارتان می‌آیند. در این مطلب به معرفی ۵ تا از سایت های ویرایش و افکت گذاری عکس توسط هوش مصنوعی می‌پردازیم.

نکته: شما می توانید برای آشنایی با چگونگی ساخت ویدئو با عکس های خود و ویرایش آن با برنامه کات مستر اندروید مبحث آموزش ساخت کلیپ و اسلاید شو عکس و ویرایش ویدیو در گوشی با کاین مستر را مطالعه نمایید.

 

ساخت تصاویر گرافیکی آنلاین با Hotpot AI Tools

سایت ویرایش عکس Hotpot AI Tools رایگان است. این سایت دارای گزینه‌های مختلفی برای ویرایش عکس است. شما می‌توانید با آن عکس‌های سیاه و سفید را رنگی کنید. عکس‌های قدیمی و خراش خورده را بازسازی کنید. امکان حذف پس‌زمینه تصاویر هم وجود دارد. علاوه بر این، می‌توانید صورت را به طور خودکار تار کنید.

بهترین سایت های ویرایش و افکت گذاری عکس

عکس‌های خانوادگی قدیمی در طول سال کدر و خراشیده می‌شوند. ممکن است چین‌هایی روی تصاویر ایجاد شود که با یک سایت ادیتور آنلاین عکس خوب می‌توانید آن‌ها را برطرف کنید. این سایت حتی تعادل رنگ و اشباع عکس را هم درست می‌کند. این گونه تصاویر مدرن و بهتر به نظر می‌رسند.

با AI Picture Colorizer این سایت می‌توانید تصاویر را رنگی کنید. البته ممکن است کمی رنگ‌ها قاطی شوند اما در مجموع، عملکرد سایت در این زمینه قابل قبول است. با تنظیمات Colorization Factor می‌توانید خروجی‌های متفاوتی از تصویر خود داشته باشید. در نهایت هم می‌توانید هر کدام را که واقعی‌تر است انتخاب کنید.

 

روتوش اتوماتیک عکس آنلاین با سایت ImgLarger

هوش مصنوعی ویرایش عکس ImgLarger به شما کمک می‌کند تا رزولوشن پایین تصاویر را ارتقا دهید. علاوه بر این، اندازه تصاویر نیز بزرگ‌تر خواهد شد. این سایت دو فرمت JPG و PNG را پشتیبانی می‌کند.

بهترین سایت های ویرایش و افکت گذاری عکس

حجم فایل‌ها هم باید زیر ۵ مگابایت و ۱۲۰۰ در ۱۲۰۰ پیکسل باشد. شما می‌توانید اندازه عکس را دو برابر یا چهار برابر کنید. مدت زمان اعمال تغییرات به اندازه فایل بستگی دارد. زمانی که اعمال تغییرات به پایان برسد، سایت برایتان ایمیلی ارسال خواهد کرد.

با بخش ImgDenoiser می‌توانید نویز تصاویر را کاهش دهید.

با ImgSharpener می‌توانید عکس‌های تار را درست کنید.

با ImgEnhancer هم می‌توانید رنگ، کنتراست و کیفیت عکس را بهتر کنید.

تا ۸ عکس را به صورت رایگان در این سایت می‌توانید ویرایش کنید. در صورتی که نمی‌خواهید اشتراک را بخرید، می‌توانید از ایمیل‌های مختلف استفاده کنید.

 

فتوشاپ خودکار عکس در اینترنت با Profile Pic Maker

سایت Profile Pic Maker بهترین سایت زیبا سازی عکس آنلاین برای پروفایل است. با این سایت می‌توانید پس‌زمینه عکس را تغییر دهید.

بهترین سایت های ویرایش و افکت گذاری عکس

کافی است عکس خود را در سایت آپلود کنید. امکان زوم کردن یا چرخاندن عکس هم وجود دارد. در سایت تصاویری برای پس‌زمینه وجود دارد. علاوه بر این، می‌توانید سایه‌ای در عکس ایجاد کنید تا تصویرتان کمی برجسته‌تر شود.

 

ادیت عکس آنلاین با برنامه Remini

با برنامه Remini می‌توانید مونتاژ عکس آنلاین را با گوشی اندروید یا iOS خود انجام دهید.

بهترین سایت های ویرایش و افکت گذاری عکس

با این برنامه می‌توانید تصاویر تار را درست کنید. این برنامه می‌تواند جزییات را به عکس شما اضافه کند. برای متوجه شدن از تغییرات اعمال شده می‌توانید عکس را در حالت قبل و بعد مشاهده کنید. این برنامه گزینه‌های دیگری همچون رفع خراشیدگی و رنگی کردن عکس هم دارد.

علاوه بر این، می‌توانید امکان فوکوس کردن هم روی بخشی از عکس وجود دارد. تا ده تصویر را در این سایت می‌توانید ویرایش کنید. بعد از آن باید اشتراک را خریداری کنید.

 

اعمال افکت عکس آنلاین با Tokking Heads

Tokking Heads سرویس دیگری است که از آن می‌توان برای گذاشتن افکت های زیبا بر روی عکس استفاده کرد. کاربران iOS می‌توانند از نرم‌افزار این سایت ویرایش عکس آنلاین روی گوشی خود استفاده کنند. در صورتی که گوشی iOS ندارید، می‌توانید از سایت آن استفاده کنید. شما به سادگی می‌توانید تصاویر پروفایل خود را به انیمیشن تبدیل کنید. روی آن‌ها هم می‌توانید آهنگ بگذارید.

بهترین سایت های ویرایش و افکت گذاری عکس

۱. استفاده از این سرویس بسیار ساده است. ابتدا عکسی را آپلود کنید. نگاه شخص در عکسی که انتخاب می‌کنید باید رو به دوربین باشد.

۲. از تصاویر آماده خود سایت هم می‌توانید استفاده کنید. پس از آپلود تصویر، یکی از چهار ویدئویی را که در اپلیکیشن وجود دارد، انتخاب کنید. همچنین می‌توانید از خودتان ویدئو بگیرید. برای این کار روی گزینه Use your own video بزنید. سپس دوربین را طوری نگه‌دارید که موقعیت صورتتان با تصویرتان برابر باشد. حال رو به روی دوربین صحبت کنید و از خود فیلم بگیرید.

۳. پس از پایان فیلمبرداری روی Generate Talking Head بزنید.

۴. دو دقیقه‌ای طول می‌کشد تا ویدئو آماده شود. این گونه ویدئویی دریافت می‌کنید که در آن در حال خواندن آهنگی هستید که انتخاب کرده بودید. ویدئوی خود را می‌توانید با رزولوشن پایین دانلود کنید. علاوه بر این، واترمارک برنامه هم روی آن قرار دارد. برای دانلود نسخه باکیفیت‌تر باید اشتراک بخرید.

 

منبع

کارشناس

ما در تازه‌کار سعی بر این داریم تا آموزش‌های ساده و کاربردی را برای افرادی که به تازگی وارد دنیای فناوری می‌شوند، ارائه کنیم.