اینترنتشبکه های اجتماعیواتساپ

مشاهده پیام‌های ذخیره‌ شده واتساپ

نوشته شده در ۲ سال پیش | بدون دیدگاه ارسال شده است

مشاهده پیام‌های ذخیره‌ شده واتساپ

چگونه می توانم پیام های ذخیره شده واتساپ را مشاهده کنم؟

یکی از قابلیت هایی که به تازگی به نرم افزار واتساپ افزوه شده است و باعث خوشحالی کاربران این نرم افزار محبوب شده است، قابلیت افزودن پیام های مهم به قسمت Starred Messages می باشد که از طریق آن کاربران می توانند برخی از پیام های مهمی که تمایل دارند دوباره ببینند را ذخیره کنند. به همین دلیل ما در این مطلب قصد داریم تا نحوه مشاهده پیام‌های ذخیره‌ شده واتساپ را به شما آموزش دهیم. در ادامه ی این مطلب با ما همراه باشید.

نکته: شما می توانید آخرین نسخه برنامه واتساپ را برای اندروید از لینک Google play و برای سیستم عامل ios از لینک App store دانلود نمایید.

نکته: همچنین می توانید برای آشنایی با چگونگی عدم نمایش تصویر پروفایل واتساپ برای دیگران، مبحث عدم نمایش تصویر پروفایل واتساپ برای دیگران را مطالعه نمایید.

 

چگونگی مشاهده پیام‌های ذخیره شده واتساپ

افزودن پیام های مهمتان به بخش Starred Messages در نرم افزار واتساپ، آن دسته کارهایی است که زندگی شما را راحت می کند و شما می توانید پیام های مهم خود را در این بخش ذخیره کنید تا در صورت نیاز به راحتی به آن دسترسی داشته باشید. جهت یادگیری نحوه دسترسی و مشاهده پیام های ذخیره شده تان در نرم افزار واتساپ به ترتیب و طبق مراحل زیر پیش بروید:

۱. در اولین و ابتدایی ترین مرحله باید نرم افزار واتساپ خود را از طریق مارکت های موجود به روز رسانی نمایید.

۲. پس از دانلود و نصب نسخه ی جدید، نرم افزار واتساپ را از منوی برنامه های خود انتخاب و اجرا کنید.

۳. در این مرحله باید بر روی آیکون به شکل سه نقطه عمودی که در گوشه سمت راست صفحه قرار دارد، کلیک کنید.

مشاهده پیام‌های ذخیره‌ شده واتساپ

۴. در پنجره کوچک جدیدی که برای شما در بالای صفحه نمایش داده می شود، گزینه Starred Messages را انتخاب کنید.

مرحله 4

۵. حال صفحه جدیدی شامل یک لیست کامل از تمامی پیام های ستاره دار شده نمایش داده می شود. در این صفحه شما امکان مشاهده پیام‌های ذخیره‌ شده واتساپ و مدیریت آن ها را خواهید داشت.