اینترنتکامپیوترموبایل

آموزش ساخت اکانت مجازی در تلگرام

کارشناس ۵ ماه پیش دیدگاه

نحوه ساخت اکانت مجازی در تلگرام

هر شخصی که بخواهد از امکانات تلگرام استفاده کند باید یک شماره یا سیم کارت داشته باشد لذا ورود به تلگرام بدون شماره تلفن همراه امکان پذیر نمی باشد. ولی حتما نیازی به وجود سیم کارت نبوده و ساخت تلگرام با شماره مجازی هم امکان پذیر می باشد که در این مطلب نحوه ساخت اکانت مجازی در تلگرام را به شما آموزش خواهیم داد .

شما می توانید برای آشنایی با نحوه ساخت استیکر در تلگرام مبحث آموزش ساخت استیکر در تلگرام و برای اطلاع از چگونگی ساخت و حذف کانال در تلگرام بخش آموزش ساخت کانال در تلگرام را مطالعه نمایید.

 

مراحل ساخت اکانت مجازی در تلگرام

ابتدا برنامه TextNow را برای اندروید از لینک Google Play و برای سیستم عامل ios از لینک App Store دانلود نمایید.

۱. برنامه Textnow را نصب کرده سپس در قسمت بالا Sign up را بزنید. در این مرحله یک ایمیل و رمز وارد کنید و گزینه Create Account را بزنید.

ساخت اکانت مجازی در تلگرام

۲. در این بخش باید یک پیش شماره وارد کنید که یا ۹۲۰ و یا ۸۵۰ باشد، ( از کدهای دیگر هم میتوان استفاده کرد ولی پیشنهاد ما این دو کد می باشد ) سپس Continue را بزنید تا شماره شما ساخته شود.

ساخت اکانت مجازی در تلگرام

۳. حالا همین شماره را وارد تلگرام خود کنید ( در ابتدا شماره خود ۱+ را وارد کنید ) سپس منتظر بمانید تا کد از برنامه Textnow ارسال شده و این کد را در تلگرام وارد کنید و سپس اکانت خود را بسازید.

ساخت اکانت مجازی در تلگرام

ساخت اکانت مجازی در تلگرام

 

نکاتی درباره ساخت اکانت مجازی در تلگرام

بعد وارد کردن کد اگر برنامه از شما درخواست نام کرده است بدانید این شماره جدید می باشد و فقط مربوط به شماست ولی اگر بدون درخواست اسم وارد شد بدانید از قبل کسی این شماره را فعال کرده است ولی به هر ترتیب ورود به تلگرام بدون شماره واقعی را انجام داده اید و تا دهها مرتبه میتوانید اینکار را تکرار کنید.

کسانی که نمیخواهند شماره مجازی مخاطبین تلفن همراه را بگیرد در همون مرحله شروع همانند شکل بالا تیک Sync Contacts را بردارند.

دقت داشته باشید این شماره ها ریپورت هستند وقتی که وارد اکانت مجازی شدید قبل از تبلیغات حتما یک پیغام به دلخواه به یکی از دوستان و یا حتی به آیدی اکانت اصلی خود بفرستید تا مطمئن شوید اکانت ریپورت نمیباشد اگر اکانت ریپورت بود از تلگرام خارج شوید و از شماره بعدی جهت ساخت اکانت مجازی استفاده کنید.

در برخی مواقع هنگام وارد کردن شماره مجازی در تلگرام وارد صفحه ی زیر میشوید:

ساخت اکانت مجازی در تلگرام

این بدین معنی است که برای اولین بار با این شماره اکانت مجازی تلگرام ساخته میشود بعد از وارد کردن مشخصات و ورود به تلگرام اکانت شما ریپورت میباشد نمیتوانید در همان لحظه از این اکانت استفاده کنید و ۵ الی ۷ روز طول میکشد تا از حالت ریپورت خارج شوید.

و شاید در برخی موارد هنگام وارد کردن شماره مجازی در تلگرام وارد صفحه ی زیر شوید:

ساخت اکانت مجازی در تلگرام

این پیغام بدین معنی است که شماره شما مسدود شده و باید از شماره ی دیگه استفاده کنید.

 

منبع

منبع

کارشناس

ما در تازه‌کار سعی بر این داریم تا آموزش‌های ساده و کاربردی را برای افرادی که به تازگی وارد دنیای فناوری می‌شوند، ارائه کنیم.

۹ دیدگاه را شما می توانید ببینید
 1. احمد گفت:

  سلام اگر این روش را انجام دهیم تلگرام قبلی که داریم ازبین میرود

  • کارشناس گفت:

   سلام و وقت بخیر
   شما با یه شماره تلفن جدید دارین اکانت میسازین به شماره و حساب کاربری شما کاری نداره.
   فقط باید از اکانت خودتون خارج بشین و با مشخصات و اکانت مجازی وارد شوید.

 2. Psni گفت:

  سلام، چرا نمیتونم شماره بگیرم از برنامه؟

 3. محمد گفت:

  سلام اقای عزیز چرا وقتی شماره رو ثبت نام میکنم بدن فعالیت بن میشه خیلی عجیبه البته ناگفته نباشه که خیلی شماره ثبت میکنم ولی نباید بن بشه

  • کارشناس گفت:

   سلام و وقت بخیر
   به احتمال زیاد شماره ای استفاده می کنید مسدود هستش از شماره های تلفن دیگه استفاده کنید.

 4. یاس گفت:

  میشه یه اکانت واسم درست کنید