اینترنت

معرفی بهترین سایت های ساخت آنلاین سربرگ – تازه کار

نوشته شده در ۳ سال پیش | بدون دیدگاه ارسال شده است

بهترین سایت های ساخت آنلاین سربرگ

بهترین سایت های ساخت آنلاین سربرگ

طراحی سربرگ اداری برای شرکت‌ها و موسسات اهمیت زیادی دارد. هر شرکت و موسسه دارای ست اداری مختص به خود است. سربرگ از مهم‌ترین قسمت‌های اوراق اداری یک شرکت است. سربرگ‌ها می‌توانند هویت و امضای شرکت شما باشند. با توجه به اهمیت نامه‌ها و اسناد اداری باید به این بخش توجه ویژه‌ای شود. در واقع سربرگ ادرای نوعی امضا برای انجام کارهایی مانند نامه‌نگاری رسمی و… محسوب می‌شود. سایت‌هایی وجود دارند که به صورت آنلاین می‌توانید در آن‌ها سربرگ طراحی کنید. در این مطلب به معرفی بهترین سایت های ساخت آنلاین سربرگ می‌پردازیم.

شما می توانید برای آشنایی با پرکاربردترین و بهترین اپلیکیشن های برقراری تماس صوتی و تصویری مبحث معرفی و دانلود بهترین برنامه های تماس صوتی و تصویری برای گوشی را مطالعه نمایید.

 

سربرگ ساز آنلاین Canva

سرویس Canva یکی از بهترین سایت‌های طراحی سربرگ آنلاین است. برای استفاده از خدمات این سایت باید کاربری بسازید. ساخت کاربری ساده و همچنین رایگان است. با اکانت گوگل یا فیسبوک هم می‌توانید وارد شوید. سپس به لینک زیر بروید:

https://www.canva.com/create/letterheads

بهترین سایت های ساخت آنلاین سربرگ

دکمه بنفش‌رنگ Start Designing a Letterhead را بزنید. در این بخش گزینه‌های مختلفی پیش روی شما وجود دارد. می‌توانید از گزینه‌های آماده یا Templates یکی را انتخاب کنید. هر سربرگ خام رایگان دارای بخش‌های مختلفی است. به سادگی با کلیک کردن روی این قسمت‌ها می‌توانید متن، رنگ، لوگو و… را تغییر دهید. تغییر رنگ پس‌زمینه و فونت‌ها هم امکان‌پذیر است. حتی می‌توانید برای مصارف آنلاین، روی آن موزیک، ویدئو یا GIF بگذارید.

 

طراحی آنلاین سربرگ اداری با Venngage

Venngage سرویس دیگری برای طراحی سربرگ رایگان است. ابتدا وارد لینک زیر شوید:

https://venngage.com/features/letterhead

بهترین سایت های ساخت آنلاین سربرگ

دکمه سبز رنگ را بزنید. سپس سوالی در رابطه با هدف شما از استفاده از این سرویس پرسیده می‌شود. یکی از گزینه‌ها را انتخاب کنید. برای استفاده از سایت باید اکانت بسازید. می‌توانید با اکانت گوگل یا فیسبوک هم وارد شوید. پس از وارد شدن چند سوال دیگر درباره نوع فعالیتتان پرسیده می‌شود. وقتی به سوالات جواب دادید، از منوی سمت چپ، گزینه Letterhead را انتخاب کنید.

بهترین سایت های ساخت آنلاین سربرگ

با انتخاب گزینه Preview می‌توانید سربرگ آماده لایه باز رایگان را مشاهده کنید. با انتخاب گزینه Create هم می‌توانید آن را به سلیقه خود تغییر دهید. از منوی سمت چپ می‌توانید گزینه‌های مختلفی را انتخاب کنید. امکان تغییر رنگ، گذاشتن عکس و لوگو، تغییر پس‌زمینه، وارد کردن چارت، جدول و… هم وجود دارد.

 

نرم افزار آنلاین طراحی سربرگ VISME

سایت سربرگ آنلاین رایگان VISME گزینه دیگری برای پیدا کردن و طراحی نمونه سربرگ است. ابتدا وارد لینک زیر شوید:

https://www.visme.co/letterhead-maker

بهترین سایت های ساخت آنلاین سربرگ

روی دکمه آبی‌رنگ بزنید. برای استفاده از خدمات این سایت طراحی سربرگ وکالت و شرکت باید اکانت بسازید. امکان ورود با اکانت گوگل و فیسبوک هم وجود دارد.

از نمونه‌های آماده برای طراحی آنلاین سربرگ استفاده کنید. سپس آن را با سلیقه خود طراحی کنید. می‌توانید متن، لوگو، عکس و… وارد کنید. امکان ساخت چند صفحه، تغییر رنگ پس زمینه و فونت، وارد کردن چارت و جدول و… هم وجود دارد. در نهایت، سربرگ را Save و دانلود کنید.

 

دانلود سربرگ رایگان لایه باز با Graphicsprings

استفاده از سایت Graphicsprings بسیار آسان است. برای دانلود سربرگ شرکت به لینک زیر بروید:

https://designer.graphicsprings.com

بهترین سایت های ساخت آنلاین سربرگ

سپس روی فلش کوچک باکسی که در سمت چپ قرار دارد، کلیک کنید. گزینه Letterheads را انتخاب کنید. سپس باکس دیگری زیر آن نمایان می‌شود. می‌توانید از آن جا موضوع کار خود را انتخاب کنید. به عنوان مثال، اگر شرکت هنری دارید، گزینه Art را انتخاب کنید.

سپس روی نموی آماده موردنظر خود کلیک کنید. حال می‌توانید تغییرات دلخواه خود را با استفاده از منوی سمت چپ ایجاد کنید. در این سایت می‌توانید رنگ پس زمینه و متن را تغییر دهید. علاوه بر این، ارسال عکس و لوگو هم امکان‌پذیر است.

 

سربرگ ساز آنلاین Bannersnack

برای طراحی سربرگ آنلاین و رایگان، می‌توانید از سایت Bannersnack مراجعه کنید. ابتدا به لینک زیر بروید:

https://www.bannersnack.com/make/letterhead

سپس روی دکمه سفید رنگ بزنید. می‌توانید اکانت بسازید یا با استفاده از اکانت گوگل یا فیسبوک وارد شوید.

بهترین سایت های ساخت آنلاین سربرگ

سپس از شما پرسیده می‌شود که به چه هدفی می‌خواهید از سایت استفاده کنید. یکی از گزینه‌ها را انتخاب کنید. پس از این به صفحه طراحی منتقل می‌شوید. می‌توانید برای انتخاب سربرگ آماده رایگان در منوی سمت چپ، یکی را انتخاب کنید. سپس پس‌زمینه، متن، فونت، رنگ، تصاویر و… آن را تغییر دهید. امکان وارد کردن لوگو، تصاویر، GIF و… هم وجود دارد. در نهایت، سربرگ را ذخیره و دانلود کنید.

بهترین سایت های ساخت آنلاین سربرگ

 

منبع