اینترنت

آموزش روش های مشاهده و پرداخت قبض تلفن ثابت

نوشته شده در ۳ سال پیش | ۳ دیدگاه ارسال شده است

روش های مشاهده و پرداخت قبض تلفن ثابت

روش های مشاهده و پرداخت قبض تلفن ثابت

پیشرفت تکنولوژی روی قبض ها و روش های پرداخت آن ها هم تاثیر داشته است. امروزه اکثر قبوض پرداخت مانند قبض تلفن ثابت، به صورت الکترونیکی ارائه شده و به صورت آنلاین قابل پرداخت می باشد. روش های مختلفی نیز برای مشاهده و پرداخت قبض تلفن ثابت وجود دارد که امروز در انزل وب به معرفی و بررسی آن ها خواهیم پرداخت. تا مدتی پیش قبض ها به صورت کاغذی به مشترکین ارائه می شد و برای پرداخت آن ها باید به بانک و.. مراجعه می کردیم. اما پیشرفت تکنولوژی روی این روند تاثیر داشته و اکنون می توانید در خانه یا هر جای دیگری به سادگی قبوض خود را پرداخت کنید. در ادامه روش های مشاهده و پرداخت قبض تلفن ثابت وجود دارند را بررسی می کنیم.

نکته: شما می توانید برای آشنایی با چگونگی به دست آوردن پسورد وای فای متصل گوشی، مبحث آموزش روش های مشاهده رمز وای فای متصل به گوشی اندروید را مطالعه نمایید.

 

نحوه پرداخت قبض تلفن ثابت با سایت شرکت مخابرات

روش های مشاهده و پرداخت قبض تلفن ثابت

یکی از ساده ترین راه های استعلام قبض تلفن یا ریز قبض تلفن ثابت و..، ورود به بخش پرداخت قبض سایت مخابرات می باشد. با ورود به این سامانه، می توانید قبض پایان دوره، قبض میان دوره و یا قبض تجمیعی تلفن ثابت خود را مشاهده و پرداخت کنید. برای این کار فقط کافیست تا شماره تلفن ثابت خود را در فیلد مورد نظر وارد کرده و پس از تایپ کد امنیتی، روی دریافت مبلغ قبض کلیک کنید. پس از مشاهده مبلغ و جزییات بیشتر، می توانید به پرداخت آن نیز اقدام کنید.

 

پرداخت قبض تلفن ثابت بدون شناسه با آسان پرداخت (آپ)

روش های مشاهده و پرداخت قبض تلفن ثابت

در برنامه های خدمات پرداخت مانند آپ نیز امکان پرداخت و مشاهده قبض وجود دارد. برای پرداخت قبض تلفن ثابت با موبایل پس از نصب برنامه آپ و یا ورود به سایت آسان پرداخت و بخش پرداخت قبض تلفن ثابت، کافیست تا شماره تلفن خود را وارد کرده و قبض میاندوره و یا پیان دوره را استعلام بگیرید.

 

پرداخت قبض تلفن تهران ، اصفهان ، کرج ، مشهد ، شیراز و.. با تجارت الکترونیک پارسیان (تاپ)

روش های مشاهده و پرداخت قبض تلفن ثابت

در سرویس تاپ نیز راه مشابهی برای مشاهده و پرداخت قبض تلفن ثابت وجود دارد. جهت انجام نحوه پرداخت قبض تلفن ثابت قطع شده شما به سادگی با وارد کردن شماره تلفن خود، می توانید قبض موجود را مشاهده و پرداخت کنید.

 

نحوه دریافت قبض تلفن ثابت، تماس با سامانه ۲۰۰۰

اگر به سرویس های آنلاین دسترسی ندارید، می توانید با کمک تلفن نیز اقدام به پرداخت قبض کنید. مشترکین تلفن ثابت تهران می توانند با شماره ۲۰۰۰ تماس بگیرند و از میزان بدهی خود مطلع شوند. همچنین با وارد کردن شماره کارت و رمز دوم نیز امکان پرداخت قبض با همین سامانه امکان پذیر خواهد بود. قابل ذکر است که اگر قبلا از سرویس پرداخت قبض تلفن ثابت ۱۸۱۸ استفاده می کردید، اکنون می توانید از این سرویس به همان شکل استفاده کنید.

 

دریافت شناسه قبض تلفن ثابت با کد دستوری و تماس با سامانه ۲۰۲۰

در سامانه مخابراتی ۲۰۲۰ که همه مشترکان می توانند از آن استفاده کنند، خدمات زیادی قرار داده شده است. از جمله آن ها می توان به امکان اطلاع از مبلغ قبض و پرداخت آن اشاره کرد. همچنین به جز پرداخت قبض تلفن ثابت از طریق ۲۰۲۰، در این سامانه قابلیت ارائه شناسه قبض و شناسه پرداخت نیز وجود دارد.

این سامانه توسط کد دستوری زیر نیز در تلفن همراه قابل استفاده می باشد:

۲۰۲۰#*

 

منبع

۳ دیدگاه را شما می توانید ببینید
  1. امین امری گفت:
    سلام وقت بخیر عزیز نمیتونم قبض وای فارو پرداخت کنم چکار کنم ؟
  2. هاشمی گفت:
    سلام خسته نیباشید .از دفتر پیشخوان مزاحم میشم.مشتری قبض تهران ثابت بانام خودش را می خواد از چه سامانه ای می تونم بهش فیش پرداخت شده بانام بدم؟