آموزش اندرویدبرنامه اندروید

معرفی و دانلود بهترین آنتی ویروس های گوشی اندروید در سال ۲۰۲۰

نوشته شده در ۳ سال پیش | بدون دیدگاه ارسال شده است

دانلود بهترین آنتی ویروس های گوشی اندروید

دانلود بهترین آنتی ویروس های گوشی اندروید

در این آموزش می خواهیم برخی از بهترین آنتی ویروس های گوشی اندروید را معرفی کنیم که دستگاه اندروید شما را از ویروس و بدافزار محافظت می کند. این مطلب طبق جدیدترین تغییرات و تحقیقات آزمایشگاه های ویروس و امنیت سایبری تهیه شده است.

نکته مهم: این آنتی ویروس ها در دو نوع رایگان و حرفه ای عرضه می شوند. نسخه رایگان آنها را می توانید در گوگل پلی دانلود کنید و نسخه حرفه ای و کامل را در لینک هایی که به عنوان دانلود فایل نصبی قرار داده شده است.

نکته: شما می توانید برای برای آشنایی با کاربردی ترین برنامه ها و لازم برای همه گوشی های اندرویدی را در مبحث معرفی و دانلود ۱۰ برنامه کاربردی و لازم برای گوشی اندروید مطالعه نمایید.

 

دانلود بهترین آنتی ویروس های گوشی اندروید۱- آنتی ویروس Avast

این برنامه یک ابزار امنیتی مشهور برای رایانه های شخصی و تلفن های هوشمند نیز هست. بنابراین این نرم افزار آنتی ویروس قابل نصب در رایانه های شخصی و اندروید است و امنیت بهتری را در کلیه دستگاه های مختلف ایجاد می کند. در بین برنامه های موجود، این اپلیکیشن بهترین ساختار امنیتی از جمله ابزار تهیه نسخه پشتیبان را ارائه می کند. این برنامه امنیتی شامل سیستم ضد سرقت، نظارت بر شبکه ، فیلتر کردن تماس ها و پیامک ها است. این اپلیکیشن هم نسخه رایگان و هم حق بیمه دارد. شما نیز می توانید با لینک زیر این نرم افزار را دانلود کنید.

 

دانلود بهترین آنتی ویروس های گوشی اندروید۲- نرم افزار ایمنی موبایل Bitdefender

این نرم افزار یک آنتی ویروس قابل دانلود در رایانه های شخصی، تبلت و اندروید نیز هست. این برنامه در واقع یکی از بزرگترین رقبا برای همه شرکت های نرم افزاری آنتی ویروس به حساب می آید که شامل اسکنر نرم افزارهای مخرب، مشاوره حفظ حریم خصوصی، امنیت وب ، ویژگی ضد سرقت و نمایشگر رویدادها است. این اپلیکدانلود بهترین آنتی ویروس های گوشی اندرویدیشن تمام برنامه های دانلود شده را بطور خودکار اسکن می کند. این ویژگیها باعث می شود که Bitdefender نسبت به سایرین؛ یک آنتی ویروس با بالاترین امتیاز برای دستگاه های اندروید است و برای دستگاه های اندروید؛ یک نسخه دانلود رایگان دارد. شما نیز می توانید با استفاده از لینک زیر این برنامه را دانلود کنید.

 

۳- آنتی ویروس Kaspersky

کسپرسکای محافظت در زمان واقعی را ارائه می کند. این برنامه همچنین معروف ترین و معتبرترین نرم افزار آنتی ویروس برای رایانه های شخصی و دستگاه های اندرویدی است. این شهرت را فقط به دلیل محافظت یکپارچه ای که ارائه می دهد به دست آورده است و همچنین پایگاه داده خود را مکرراً به روز می کند، به همین دلیل محافظت بهتری در برابر ویروس ها فراهم می کند. در نسخه اندروید کسپرسکای، اسکنر ویروس ، ویژگی ضد سرقت و عملکرد زنگ هشدار وجود دارد که به مکان یابی دستگاه شما و همچنین محافظت از بدافزارها کمک می کند. با استفاده از لینک زیر برنامه را می توانید دانلود کنید.

 

دانلود بهترین آنتی ویروس های گوشی اندروید۴- نرم افزار ایمنی موبایل Norton

نورتون نیز یک شرکت ضد ویروس مشهور و مورد اعتماد است. برای رایانه های شخصی یا اندروید، نورتون بهترین آنتی ویروس است که می توانید انتخاب کنید؛ اما ممکن است برای بسیاری از کاربران استفاده از نورتون جالب نباشد؛ چرا که حجم این برنامه کمی سنگین است و از رم خیلی استفاده می کند. اما به دلیل پیکربندی خوب این مجموعه، می تواند آنتی ویروس خوبی باشد. این اپلیکیشن با ضد بدافزار، ویژگی ضد سرقت، تأسیسات پشتیبان گیری، امنیت وب ، تماس و اس ام اس از دستگاه شما محافظت می کند، در صورت گم شدن دستگاه، محافظت از دستگاه شما را فقط با ارسال یک اس ام اس انجام می دهد. نورتون هم نسخه آزمایشی و هم حق بیمه دارد. با استفاده از لینک زیر می توانید این برنامه را دانلود کنید.

 

دانلود بهترین آنتی ویروس های گوشی اندروید۵- آنتی ویروس AVG

این نرم افزار بزرگترین غول امنیتی موبایل و کامپیوتر است. من از ۴ سال گذشته کاربر این نرم افزار هستم و می دانم که چه اندازه برای رایانه های شخصی مفید است اما درباره امکانات این برنامه برای گوشی های هوشمند اطمینان نداشتم. اما در اینجا بهترین ویژگی هایی که توسط خود AVG ذکر شده است را بیان می کنیم و امیدواریم که بتواند محافظت از گوشی های اندروید را در سطح محافظت از کامپیوترها بالا ببرد. در این برنامه ویژگی های ضد سرقت، محافظت از وب و راهنمای عملکرد دستگاه ارائه می شود. می توانید با استفاده از لینک زیر این برنامه را دانلود کنید.

 

دانلود بهترین آنتی ویروس های گوشی اندروید۶- سیستم امنیت McAfee

این برنامه در مقایسه با بسیاری از آنتی ویروس های دیگر؛ محافظت بهتری ارائه می دهد. این نرم افزار بزرگترین کمپانی تولید آنتی ویروس می باشد که به خصوص برای کامپیوترهای شخصی شهرت دارد. بیشتر در تشخیص و ردیابی بدافزار های وب سایت ها مشهور شده است. مک آفی توسط بسیاری از شرکت ها مورد استفاده قرار می گیرد. ویژگی اسکن این آنتی ویروس از بسیاری از برنامه های دیگر بهتر است. مک آفی محافظت از باگ two-tier ، ضد سرقت و ویژگی پشتیبان گیری و موارد دیگری را نیز ارائه می دهد. با استفاده از لینک زیر می توانید این نرم افزار را نصب کنید.

 

دانلود بهترین آنتی ویروس های گوشی اندروید۷- امنیت آنتی ویروس Avira

این برنامه یک نرم افزار آنتی ویروس مشهور برای رایانه های شخصی است. که جدیداً به عرضه کننده های آنتی ویروس در فروشگاه اندروید پیوسته است. علیرغم اینکه یک آنتی ویروس عالی است، از ویژگی های امنیتی جدید مدرن نیز برخوردار است. بهترین ویژگی شناخته شده ویژگی نمایش قرار گرفتن در معرض آسیب پذیری مرحله به مرحله است. این نرم افزار همچنین ویژگی های حریم خصوصی دیگری مانند بلک لیست را دارد که باید امتحان کنید. با استفاده از لینک زیر می توانید این برنامه را دانلود کنید.

 

دانلود بهترین آنتی ویروس های گوشی اندروید۸- آنتی ویروس و امنیت موبایل Eset

این نرم افزار یک برنامه ضد ویروس عالی است که توسط یک شرکت توسعه دهنده معروف به نام Nod32 تولید شده است. این برنامه بسیار کارآمد است زیرا در سال ۲۰۱۵ میزان ۱۰۰% ردیابی داشته است که این نرخ با کمک به روزرسانی های مکرر نیز حفظ می شود. این نرم افزار همچنین دارای اشتراک حق بیمه می باشند که ویژگی ضد سرقت و ویژگی های مختلف دیگری را ارائه می دهد. بنابراین روی امتحان آن برای کاربران اندروید تأکید شده است. شما نیز می توانید با استفاده از لینک زیر این برنامه را دانلود کنید.

 

در این بخش بهترین آنتی ویروس های موجود برای تلفن اندروید را مطرح کرده ایم. اگر شما آنتی ویروس بهتری را می شناسید حتماً در بخش نظرات به ما معرفی کنید.

 

منبع