برنامه اندروید

دانلود بهترین برنامه های پاسخگوی خودکار تماس و هندزفری اندروید

نوشته شده در ۴ سال پیش | ۲ دیدگاه ارسال شده است

بهترین برنامه های پاسخگوی خودکار تماس و هندزفری اندروید

بهترین برنامه های پاسخگوی خودکار تماس و هندزفری اندروید

حتما برایتان پیش آمده است که به دلیل مشغول بودن یا بند بودن دستتان نتوانید به یک تماس تلفنی پاسخ دهید. گاهی این اتفاق باعث می شود که تماس مهمی را از دست بدهید. قابلیت پاسخگویی خودکار باعث می شود برای جواب دادن به تماس های دریافتی حتما نیاز به زدن یک دکمه بر روی گوشی خود نداشته باشید. در این حالت حتی اگر فقط یک هندزفری به گوشی متصل شده باشد، به محض دریافت تماس و بدون اینکه خودتان کاری کنید می توانید با مخاطب خود به صحبت بپردازید. از این رو در این پست به معرفی بهترین برنامه های پاسخگوی خودکار تماس و هندزفری اندروید می پردازیم.

نکته: شما می توانید برای آشنایی با چگونگی مسدود و رد کردن کلیه تماس های ناشناس مبحث آموزش روش های بلاک کردن تماس های ناشناس در اندروید و آیفون را مطالعه نمایید.

 

پاسخ دهی خودکار تماس در اندروید

نسخه های مختلف اندروید با توجه به تولید کننده گوشی از رابط کاربری متفاوتی بهره می برند. با این حال می توان گفت که تنظیمات پاسخگوی خودکار در اکثر نسخه های اندروید (معمولا نسخه های پایین تر اندروید) به شکل زیر (یا شبیه آن) است:

۱- گوشی خود را روشن کنید.

۲- روی آیکون Dialer (معمولا با علامت گوشی تلفن و به رنگ سبز است) را لمس کنید.

۳- از سه نقطه واقع شده در بالای صفحه نمایش، Settings را انتخاب کنید.

۴- حالا در اینجا باید گزینه Auto Answer Feature را مشاهده نمایید. در صورت عدم مشاهده آن می توانید وارد گزینه Call Settings شوید.

۵- حالا این گزینه را فعال کنید تا از این پس بتوانید از قابلیت پاسخگویی خودکار در گوشی اندرویدی خود بهره مند شوید.

 

دانلود برنامه پاسخ گویی خودکار تماس ها اندروید Auto answer & callback

بهترین برنامه های پاسخگوی خودکار تماس و هندزفری اندروید

برنامه پاسخگویی تماس اندروید Auto answer & callback فقط یک کار انجام می دهد و البته آن را هم به نحو احسن به سر انجام می رساند. با استفاده از این برنامه به راحتی می توانید تماس های دریافتی خود را به صورت خودکار و بدون درگیر کردن خود پاسخ دهید. البته این برنامه فقط در صورتی کار می کند که هندزفری به گوشی متصل باشد. گرچه به صورت خودکار توانایی شناسایی هندزفری بلوتوث را هم در صورت اتصال به گوشی شما دارد. بدین صورت اگر این هندزفری را خاموش کنید، تماس دریافتی نیز به صورت خودکار قطع خواهد شد. از این برنامه در نسخه های اندروید پایین تر از ۹ می توانید به صورت رایگان استفاده کنید.

 

HandsFree Answer نرم افزار پاسخ خودکار به تماسها برای اندروید

بهترین برنامه های پاسخگوی خودکار تماس و هندزفری اندروید

برنامه پاسخ دادن به تماس با صدا HandsFree Answer نیز می تواند هنگامی که مشغول کاری هستید یا به دلیل پر بودن دستتان نمی توانید تماس دریافتی را پاسخ دهید به کارتان می آید. فقط کافیست یک بار آن را تنظیم کرده و پس زا آن دیگر نیازی به هیچ کار دیگری ندارید. از خوبی های این برنامه این است که در مصرف باتری صرفه جویی می کند. همچنین می تواند با توجه به فعالیت شما (مثلا رانندگی یا دوچرخه سواری)، به صورت خودکار خود را به حالت اجرا در آورد. شما همچنین قادر به مشخص کردن مخاطبانی هستید که در صورت تماس گرفتن آن هاف این برنامه باید به صورت خودکار پاسخگویشان باشد.

 

+I’m Not Here برای پاسخ دادن به تماس با صدا

بهترین برنامه های پاسخگوی خودکار تماس و هندزفری اندروید

با استفاده از برنامه +I’m Not Here می توانید به صورت خودکار پاسخگوی تماس های دریافتی خود باشید. از این برنامه مخصوصا در ادارات بسیار استفاده می شود. معمولا در ادارات، کارمندان در صورتی که نمی توانند پاسخگوی تماس تلفنی باشند باید آن را از طریق یک پاسخگوی خودکار اعلام نمایند. در این حالت می توانید صدای خود را ضبط کرده و متن مورد نظر خود را در صورت دریافت تماس ضبط کنید تا برای تماس گیرنده پخش شود. این برنامه می تواند فرایند انجام این کار ا برای شما بسیار ساده تر کند.

 

پاسخگویی خودکار سامسونگ با برنامه Auto answer call

بهترین برنامه های پاسخگوی خودکار تماس و هندزفری اندروید

از Auto answer call نیز می توانید برای مدیریت تماس ها و پاسخگویی خودکار به آن ها استفاده کنید. پس از تنظیمات اولیه ای که در برنامه اعمال کردید دیگر نیازی به کار دیگری نخواهید داشت. از آن پس همه کارها توسط خود برنامه انجام خواهد شد. شما می توانید از هدست های معمولی یا بلوتوث برای کار با این برنامه استفاده کنید. البته یک نکته را به خاطر داشته بشاید. اگر گوشی خود را در حالت قفل یا حالت Sleep قرار داده باشید، این برنامه قادر به اجرای خودکار نخواهد بود.

 

منبع

۲ دیدگاه را شما می توانید ببینید
  1. پارسا گفت:
    به چه نوعی نصب کنیم