اینترنتبرنامه iOSموبایل

معرفی و دانلود بهترین برنامه های مترجم آیفون

نوشته شده در ۴ سال پیش | بدون دیدگاه ارسال شده است

بهترین برنامه های مترجم آیفون

معرفی و دانلود بهترین برنامه های مترجم آیفون و ios

برقراری ارتباط به زبانهای مختلف نباید مانعی داشته باشد.در این دنیای متنوع ، توانایی درک و فهم زبان های مختلف میتواند مهم باشد. خوشبختانه ، تلفن های هوشمند ما از قدرت کافی ، دسترسی همیشگی به اینترنت و برخی از برنامه های قدرتمند برای کمک به رفع اختلاف زبان برخوردار هستند. بهترین برنامه ها را پیدا کرده ایم که متن، سخنرانی و دنیای اطراف شما (میتواند یک پیام متنی ، وب سایت ، تابلوی خیابان یا منو باشد) را به گونه ای که بتوانید درک کنید (زبان خودتان) ترجمه میکنند. در ادامه این مطلب شما را با بهترین برنامه های مترجم آیفون و آیپد آشنا خواهیم کرد.

نکته: می توانید برای آشنائی و دانلود بهترین برنامه های مخفی کردن عکس در آیفون و آیپد مبحث معرفی بهترین برنامه های مخفی کردن عکس در آیفون را مطالعه نمایید.

 

۱. بهترین برنامه های مترجم آیفون: اپلیکیشن Google Translate

بهترین برنامه های مترجم آیفون

Google Translate احتمالاً یکی از مشهورترین و پرکاربردترین سرویس های ترجمه در وب است. برنامه iOS آن دارای ترجمه برای کلمات تایپ شده و ترجمه گفتار به متن در یک مکالمه است. Google Translateیک لیست بزرگ از زبان ها را برای ترجمه از/ به ارائه میدهد و همچنین میتواند به طور خودکار زبان ورودی را برای ترجمه ی سریع تر، تشخیص دهد.

گوگل ترجمه ها را یک قدم جلوتر میبرد و به شما امکان می دهد “بر روی صفحه” بنویسید و دست نوشته ها را به متن تبدیل کرده و ترجمه کنید. این ویژگی می تواند برای زبانهایی که نیاز به کاراکترهای خاص دارند یا دقیق تر و صریح تر هستند (مانند چینی) مفید باشد.

یکی از بهترین و مفیدترین ویژگی های برنامه Google Translate دوربین ترجمه است. دوربین را در Google Translate باز کنید.و متن مورد نظر را جلوی آن بگیرید، برنامه آن متن را فوری به زبان دلخواه شما ترجمه خواهد کرد. این ویژگی می تواند برای خواندن علائم ، منو ها یا سایر موارد چاپ شده به زبان خارجی فوق العاده مفید باشد.

Google Translate برای افراد در همه ی نقاط ، ترجمه را انجام میدهد. و برنامه iOS آنها دلیل این امر است.بسیار قدرتمند هستند ، استفاده از آنها آسان است و ترجمه مبتنی بر دوربین آنها بی همتا است.

  • ویژگی های قابل توجه : دوربین ترجمه ، ترجمه متن دست نویس ، تشخیص خودکار زبان، بهترین برای زبان فارسی
  • قیمت: رایگان

 

۲. بهترین برنامه های مترجم آیفون: مترجم شرکت ماکروسافت Microsoft Translator

بهترین برنامه های مترجم آیفون

برنامه ی مترجم مایکروسافت بهترین ترکیب از ویژگی های برنامه های مترجم دیگر در اپ استور را ارائه میدهد.این برنامه فوق العاده ساده برای استفاده است و ترجمه ی صوت به متن و متن تایپ شده را ارائه میدهد. همچنین یک برنامه Apple Watch ، ترجمه ی دوربین (camera translation) و یک مترجم مکالمه عالی را در خود جای داده است.

برنامه ی اپل واچ دسترسی سریع به ترجمه های پین شده و امکان دسترسی آسان به عباراتی که بیشتر مورد نیاز شما هستند را فراهم می کند. همچنین ترجمه‌های سریع صدا به متن را ارائه می‌دهد (گرچه پخش صوتی در زمان نوشتن گاهی خراب میشود).

ترجمه ی دوربین، سریع و قابل اعتماد است. یکی از اشکالات ترجمه های مبتنی بر تصویر / دوربین این است که فوری پردازش نمی شوند ،بلکه نیاز به گرفتن عکس دارند و سپس ترجمه میشوند. یک ترجمه ی تصویر فوری نیست، اما خواندن آن در پایان آسانتر است.

حالت مکالمه در Microsoft Translator به طور هوشمندانه طراحی شده است.به جای جابه جا کردن گوشی بین دو نفر که با زبان های مختلف مکالمه میکنند، مایکروسافت صفحه را به دو قسمت تقسیم کرده است. هر شخص دکمه ای برای ضبط زبان خود دارد و شخص مقابل ترجمه ی آن را می بیند. این ترجمه برای تعامل طبیعی تر در شرایطی که دو فرد با دو زبان مختلف در حال مکالمه هستند ،بسیار عالی است.

Microsoft Translator نمونه ای عالی از توانایی مایکروسافت در پردازش سریع داده ها در ابر است. برنامه مترجم در ارائه اطلاعات دقیق به روشی کاربر پسند عالی است.

  • ویژگی های قابل توجه: ترجمه دوربین / عکس ، مکالمه ، برنامه ی اپل واچ
  • هزینه : رایگان

 

۳. بهترین برنامه های مترجم آیفون: اپلیکیشن iTranslate

بهترین برنامه های مترجم آیفون

iTranslate چند سالی است که در iOS است و مجموعه گسترده ای از ویژگی ها را برای ترجمه ارائه می دهد.برنامه ی iTranslate به شما امکان می دهد متن را از هر جای دیگری تایپ یا کپی کنید و با ده ها زبان ترجمه کنید.همچنین iTranslate امکان ترجمه گفتاری در داخل برنامه را فراهم می کند.قسمت گفتاری این برنامه جهت آسان نمودن برقراری ارتباط بین افرادی که با زبان های متفاوتی صحبت میکنند طراحی شده است و برای هر دوطرف ترجمه میکند.

آنچه واقعاً iTranslate را متمایز می کند ساعت اپل و برنامه آی مسیج است.با برنامه ی اپل واچ می توانید ترجمه را بلافاصله و بی درنگ روی مچ دست خود ببینید.ترجمه های ساعت اپل هم میتوانند روی صفحه نمایش داده شوند و هم میتوانند با صدای بلند پخش شوند تا برقراری ارتباط را آسان تر کنند. این ویژگی میتواند برای مسافرت خارج ، آزاد نگه داشتن دست ها و ایمن نگه داشتن گوشی همراه ، مفید باشد.

یک ویژگی قدرتمند iTranslate _که در طی مراحل تهیه این لیست اضافه شده است_لنز iTranslate است.با لنز iTranslate ، میتوانید با دوربین تلفن همراه خود از متن خارجی عکس گرفته وبه آسانی ترجمه ی متن را به دست آورید. iTranslate بعد از چند ثانیه متن تبدیل شده را به شما تحویل میدهد.

اگر نیاز به دسترسی به ترجمه ها در بیشتر مکان های ممکن دارید، iTranslate گزینه ی بسیار خوبی است.(البته تا زمانی که مایل به پرداخت اشتراک باشید)

  • ویژگی های قابل توجه: برنامه ی اپل واچ ، برنامه ی آی مسیج ، گسترش سافارس (سافاری یک مرورگر وب از شرکت اپل است)، لنز iTranslate ، رابط کاربری آسان برای استفاده
  • هزینه: رایگان- با پرداخت برای امکانات بیشتر

 

منبع