اینستاگرامشبکه های اجتماعی

دانلود بهترین برنامه جذب و افزایش فالوور و لایک اینستاگرام در اندروید

نوشته شده در ۳ سال پیش | ۱ دیدگاه ارسال شده است

برنامه جذب و افزایش فالوور و لایک در اندروید

معرفی برنامه جذب و افزایش فالوور و لایک اینستاگرام در اندروید

آیا فالوور و لایک های بیشتری می خواهید؟ برنامه هایی هستند که فالوورها و لایک های اینستاگرام را افزایش می دهند. این برنامه ها را دانلود کنید و روی تلفن هوشمند اندرویدی خود نصب کنید. برای دانلود بهترین برنامه جذب و افزایش فالوور و لایک اینستاگرام در اندروید همراه ما باشید.

شما می توانید آخرین نسخه برنامه اینستاگرام را برای اندروید از لینک Google Play و برای سیستم عامل ios از لینک App Store دانلود نمایید.

نکته: شما می توانید برای آشنایی با چگونگی بازیابی و برگرداندن پست و عکس های پاک شده خود در اینستاگرام، مبحث آموزش روش های بازگرداندن پست های پاک و حذف شده در اینستاگرام را مطالعه نمایید.

 

۱- اپلیکیشن real followers (پیشنهاد ما)

برنامه جذب و افزایش فالوور و لایک در اندروید

این برنامه ای است با ایده های هوشمندانه برای هشتگ ها که فالوورها و لایک های شما را افزایش می دهد. این برنامه بهترین ایده های هشتگی اینستاگرام را به شما می دهد که در پست های خود استفاده کنید. آن را دانلود کنید و از آن استفاده کنید.

 

۲- اپلیکیشن get more likes+hashtags android

برنامه جذب و افزایش فالوور و لایک در اندروید

این برنامه ایده هایی درباره ی عکس های جدید و به اشتراک گذاشتن آن ها و مدیریت دیگران و تعامل با بینندگان تان و افزایش فالوورهایتان به شما می دهد.

این برنامه افزایش ۱۰۰۰ فالوور و ۱۰۰۰ لایک را در هر روز به شما تضمین می دهد. برنامه ای فوق العاده با راهکارهای عالی برای گرفتن لایک و فالوور بیشتر است.

 

۳- اپلیکیشن Fame Boom

برنامه جذب و افزایش فالوور و لایک در اندروید

این برنامه ی رایگان محبوبیت زیادی در بین کاربران IG پیدا کرده است. یکی از مهم ترین ویژگی های این برنامه این است که معروف ترین گرایش ها را در هشتگ ها به شما ارائه می کند و به شما توصیه می کند به مضامینی درباره ی همان گرایش ها فکر کنید.

 

۴. اپلیکیشن ins master

برنامه جذب و افزایش فالوور و لایک در اندروید

Turbo Followers یکی دیگر از برنامه هایی است که با تجارت فالوور و لایک کار می کند. این برنامه تجربیات یکپارچه ی کاربر را در Android و iOS ارائه می دهد و فالوورهای واقعی برای شما فراهم می کند. تنها کاری که باید انجام دهید این است که با استفاده از این برنامه اقلام خاصی از پست ها را لایک کرده و امتیاز کسب کنید که این امتیازات می توانند تعداد فالوورها را در اکانت IG شما افزایش دهند.

 

۵. اپلیکیشن Freelike4like

برنامه جذب و افزایش فالوور و لایک در اندروید

این آپ یکی دیگر از بهترین آپ های افزایش فالوور و لایک برای گوشی های اندروید است و متاسفانه در iOS موجود نیست. کاربران اندروید می توانند آن را از وبسایت رسمی دانلود کنند. این آپ دو نوع است. یکی برای لایک و دیگری برای فالوور. شما با افزایش لایک و فالوور سکه ی رایگان می گیرید. شما می توانید با فالو کردن و لایک کردن دیگران و تماشای تبلیغات سکه ی بیشتری بگیرید.

 

۶. اپلیکیشن magic likes

برنامه جذب و افزایش فالوور و لایک در اندروید

این یک آپ ارائه ی خدمات برای فالوور و لایک نیست، بلکه فقط جزئیات کاملی درباره ی کسی که شما را آن فالو کرده و چیزهای دیگر به شما می دهد.

با این آپ شما می توانید فالوورهای خود را برگردانید و آن ها را افزایش دهید. فقط اکانت اینستاگرام خود را با آن وصل کنید و بعد آماده اید. لیست را نگاه کنید و کسانی که فالو کردن شما را متوقف کرده اند، برگردانید.

 

نتیجه گیری

در این پست، بهترین برنامه های افزایش فالوور و لایک رایگان اینستاگرام در سال ۲۰۲۰ به شما معرفی شد. سریع ترین برنامه ها برای گرفتن لایک و فالوور. کافی است که فقط برنامه را باز کنید، اکانت اینستاگرام خود را وصل کنید و بعد همه چیز آماده است. استفاده از این برنامه ها و روش های ارائه شده برای افزایش فالوور و لایک بسیار آسان است.

 

منبع

۰ دیدگاه را شما می توانید ببینید
  1. نوید گفت:
    یه برنامه بزارید که فالور های واقعی و فعال باشن