موبایل

آموزش اشتراک گذاشتن صفحه نمایش اسکایپ با دیگران روی موبایل

نوشته شده در ۳ سال پیش | ۲ دیدگاه ارسال شده است

اشتراک گذاشتن صفحه نمایش اسکایپ

اشتراک گذاشتن صفحه نمایش اسکایپ روی موبایل

از ژوئن سال ۲۰۱۹، اسکایپ به شما اجازه می دهد صفحه نمایش خود را بر روی تلفن همراه به اشتراک بگذارید. این یک ویژگی محبوب در دسکتاپ بود که باعث شد مایکروسافت اشتراک گذاری صفحه روی تلفن همراه با Skype برای Android و iOS را نیز اضافه کند. در این مقاله نحوه اشتراک گذاشتن صفحه نمایش اسکایپ با دیگران روی موبایل را به شما آموزش خواهیم داد.

مایکروسافت این امکان را فراهم کرده که صفحه نمایش خود را برای مدت طولانی در Skype در دسکتاپ به اشتراک بگذارید. این کار باعث می شود تا کاربران اسکایپ در ویندوز، مک و لینوکس بتوانند در یک تماس ویدیویی، صفحه نمایش خود را با دیگران به اشتراک بگذارند. با این حال، به اشتراک گذاری صفحه برای موبایل در سال ۲۰۱۹ به اسکایپ اضافه شد.

شما می توانید آخرین نسخه برنامه اسکایپ را برای گوشی‌های آندروید و ios و سیستم عامل های ویندوز و مک از لینک Skype دانلود نمایید.

نکته: شما می توانید برای آشنایی با چگونگی از بین بردن تمام اطلاعات گوشی در زمان گم شدن و دزدیده شدن آن، مبحث آموزش پاک کردن اطلاعات گوشی اندروید از راه دور را مطالعه نمایید.

 

اشتراک گذاشتن صفحه نمایش اسکایپ

چگونه صفحه نمایش اسکایپ را در Android و iOS به اشتراک بگذاریم؟

به اشتراک گذاشتن صفحه نمایش خود در تلفن همراه با استفاده از اسکایپ بسیار ساده است. وقتی در حال تماس با اسکایپ هستید، چه در Android و iOS ، فقط روی دکمه  … more ضربه بزنید  که به دنبال screen sharing می آید و مانند دو صفحه است، باشید.

با این حال، در iOS، یک پنجره تأیید مشاهده خواهید کرد که در آنجا باید Skype را انتخاب کرده و سپس Start Broadcasting را شروع کنید. برای متوقف کردن اشتراک گذاری صفحه نمایش در سیستم عامل موبایل، کافی است دوباره دکمه screen sharing را انتخاب کنید.

در مورد اینکه چرا می خواهید صفحه گوشی هوشمند خود را به اشتراک بگذارید، دلایل مختلف شخصی و حرفه ای وجود دارد. شاید شما بخواهید به صورت آنلاین با دوستان خود خرید کنید، یا در حال حرکت با همکاران خود همکاری کنید. در هر صورت، به اشتراک گذاری صفحه می تواند مفید و کمک کننده باشد.

اشتراک صفحه نمایش در Android 6.0 و بالاتر و در iOS 12 و بالاتر پشتیبانی می شود. با این حال، برخی از دستگاه های قدیمی قدیمی iOS از این ویژگی پشتیبانی نمی کنند. در هر صورت، باید مطمئن شوید که آخرین نسخه Skype را در دستگاه خود نصب کرده اید.

 

منبع

۲ دیدگاه را شما می توانید ببینید
  1. اکرم مندنی زاده گفت:
    سلام آیا تنظیمات زبان فارسی هم دارد ؟