اینترنتموبایل

آموزش استفاده همزمان از چند اکانت اینستاگرام در آیفون

نوشته شده در ۴ سال پیش | بدون دیدگاه ارسال شده است

استفاده همزمان از چند اکانت اینستاگرام

آموزش استفاده همزمان از چند اکانت اینستاگرام در آیفون

متاسفانه این فرآیند و لزوم لاگ اوت و لاگین پیاپی به یکی از دردسرهای اصلی اپلیکیشن اینستاگرام تبدیل شده بود. تصور کنید که دائما باید وضعیت دو اکانت شخصی و تجاری خود را زیر نظر داشته باشید. در این شرایط به واقع لزوم به لاگوت و لاگین کردن یا همان خروج و ورود به اکانت‌های مختلف اینستاگرام به واقع آزاردهنده خواهد بود. خوشبختانه اینستاگرام به تازگی این مشکل را برطرف کرده است! هم اکنون قابلیت یا امکان استفاده همزمان از چند حساب اینستاگرام در نسخه‌های جدیدتر این برنامه ارائه شده است. ما در ادامه مبحث به آموزش استفاده همزمان از چند اکانت اینستاگرام در آیفون می پردازیم.

شما می توانیدآخرین نسخه برنامه اینستاگرام را برای اندروید از لینک Google Play و برای سیستم عامل ios از لینک App Store دانلود نمایید.

نکته: همچنین برای آشنایی با چگونگی استفاده همزمان از چند اکانت اینستاگرام در آیفون، مبحث آموزش استفاده همزمان از چند اکانت اینستاگرام در آیفون را مطالعه نمایید.

 

نحوه اضافه کردن چند حساب کاربری به اپلیکیشن اینستاگرام آیفون

پیش از هر چیز، بار دیگر اشاره می‌کنیم که قابلیت اضافه کردن و استفاده همزمان از چند حساب اینستاگرام به تازگی در اپلیکیشن این شبکه اجتماعی ارائه شده است. بنابراین تنها نسخه‌های جدیدتر این برنامه قادر به پشتیبانی از این ویژگی یا قابلیت هستند. اگر قصد دارید که از قابلیت استفاده همزمان از چند حساب اینستاگرام در آیفون خود بهره‎مند شوید، ابتدا باید اپلیکیشن اینستاگرام نصب شده در آیفون را به روز رسانی یا اصطلاحا آپدیت کنید. پس از انجام این عمل، مراحل زیر را طی کنید:

  • جدیدترین نسخه از برنامه اینستاگرام را اجرا کنید و به بخش پروفایل (Profile) مراجعه نمایید.
  • آیکون شبیه به چرخ دنده موجود در گوشه صفحه را لمس کنید تا منوی تنظیمات یا همان Settings اصلی اینستاگرام نمایان شود.
  • در لیست ارائه شده به سمت پایین حرکت کنید و گزینه Add Account را انتخاب نمایید.
  • مشخصات (یوزرنیم و رمز عبور) حساب اینستاگرامی که تمایل دارید به برنامه اضافه شود را وارد نموده و گزینه Login را لمس کنید.

استفاده همزمان از چند اکانت اینستاگرام

با انجام مراحل فوق فرآیند اضافه کردن چند حساب اینستاگرام به اپلیکیشن این شبکه اجتماعی به پایان می‌رسد. می‌توانید با طی کردن مراحل مشابه نسبت به اضافه کردن حساب‌های جدید دیگری هم اقدام کنید. به بیان دیگر شما محدود به استفاده همزمان از دو حساب اینستاگرام نخواهید بود.

 

نحوه استفاده همزمان از چند حساب اینستاگرام و سوییچ بین اکانت‌ها

پس از اضافه کردن حساب‌های مورد نظرتان به برنامه اینستاگرام، به منظور بررسی هر یک از آن‌ها باید فرآیندی را انجام دهید که اصطلاحا به آن سوییچ کردن یا جهش مابین حساب‌های اینستاگرام گفته می‌شود. برای سوییچ کردن مابین حساب‌های اینستاگرام یا پروفایل‌هایی که به اپلیکیشن این شبکه اجتماعی اضافه کرده‌اید، به شکل زیر عمل کنید:

  • به بخش پروفایل (Profile) حساب کاربری فعال و فعلی خود در برنامه اینستاگرام مراجعه کنید.
  • حال نام اکانت فعلی خود که در بخش فوقانی صفحه نمایش داده شده را لمس کنید. با لمس آن یک منوی اختصاصی نمایان می‌شود که به آن پنل سوییچ اکانت اینستاگرام گفته می‌شود.
  • در منو یا پنل موجود، حساب کاربری اینستاگرامی را انتخاب کنید که تمایل به فعال کردن آن در اپلیکیشن اینستاگرام را دارید.

استفاده همزمان از چند اکانت اینستاگرام

با انجام مراحل فوق به راحتی می‌توانید مابین اکانت‌ها یا حساب های مختلف اضافه شده به اپلیکیشن اینستاگرام آیفون خود جهش یا سوییچ داشته باشید. دقت کنید که از این پس در بخش انتهایی منو یا پنل سوییچ اکانت در اینستاگرام یک گزینه Add Account اضافه می‌شود. با استفاده از این گزینه می‌توانید بدون نیاز به طی کردن مراحل یاد شده در بخش اول نسبت به اضافه کردن یک اکانت جدید به اپلیکیشن اینستاگرام اقدام نمایید.

استفاده همزمان از چند اکانت اینستاگرام

 

منبع