اینترنتموبایل

معرفی برنامه آنفالویاب اینستاگرام اندروید و آیفون

نوشته شده در ۴ سال پیش | بدون دیدگاه ارسال شده است

برنامه آنفالویاب اینستاگرام اندروید و آیفون

معرفی ۵ تا از بهترین برنامه آنفالویاب اینستاگرام اندروید و آیفون

یکی از سوالات بسیار مهم کاربران این است که آنفالو چیست. اگر شما کسی را فالو کنید و سپس علاقه ای نداشته باشید تا دیگر پست ها و استوری های او را ببینید می توانید او را آنفالو کنید. همچنین در بخش Account You Don’t Follow Back اکانت هایی را که حداقل در ۹۰ روز گذشته با آنها حداقل تعامل داشته اید را لیست می کند. شما می توانید به منظور آنفالویاب دقیق این دو بخش را در بخش Follower اینستاگرام خود مشاهده خواهید کرد که عبارتند از حساب هایی که شما آن ها فالو بک نداده اید و یا به شکل بسیار کمی با آنها تعامل دارید (Least Interacted With). روش دیگر پیدا کردن فالورهای غیرفعال استفاده از برنامه های آنفالویاب حرفه ای اینستاگرام است که به شما اجازه دهد تا افرادی که هیچ تعاملی با آن ها ندارید را حذف کنید که در ادامه مبحث به معرفی برنامه آنفالویاب اینستاگرام اندروید و آیفون بررسی میکنیم.

شما می توانید آخرین نسخه برنامه اینستاگرام را برای اندروید از لینک Google Play و برای سیستم عامل ios از لینک App Store دانلود نمایید.

نکته: همچنین برای آشنایی با قابلیت Co Watching در اینستاگرام، مبحث معرفی و آموزش قابلیت Co Watching در اینستاگرام را مطالعه نمایید.

 

دانلود آنفالویاب ورژن جدید برای اندروید

برنامه نویسان بسیاری در دنیا وجود دارند که سعی به تولید برنامه هایی می کنند که به این سوال کاربران پاسخ بدهد که چگونه کسانی که انفالو کردند را پیدا کنیم؟ یکی از بهترین برنامه های آنفالویاب هوشمند برنامه آنفالویاب هوشمند اینستاگرام از طریق برنامه Unfollow for Instagram است. شما می توانید دانلود آنفالویاب هوشمند همه کاره را از طریق فروشگاه گوگل پلی انجام داده و استفاده رایگان آنفالویاب را تجربه کنید.

برنامه آنفالویاب اینستاگرام اندروید و آیفون

 

دانلود نسخه کامل آنفالویاب اینستاگرام رایگان

برنامه حذف فالو بک نداده ها بسیار زیادی وجود دارد که به شما کمک می کند تا اشخاصی که به شما فالو بک نداده اند را شناسایی کرده و آنفالو کنید. یکی از برنامه های حذف فالوینگ در اینستاگرام اندروید Followers & Unfollowers است. این برنامه با محیط ساده خود به شما این امکان را می دهد تا به سرعت بتوانید حساب هایی که شما را آنفالو کرده اند را پیدا کنید.

 

دانلود برنامه آنفالویاب Follow Meter

برنامه آنفالویاب اینستاگرام اندروید و آیفون

Follow Meter یک برنامه آنفالویاب است که با استفاده از آن می توانید دید بسیار خوبی در رابطه با فالورها و فالوینگ های خود پیدا کنید. با این برنامه که محیط بسیار ساده ای دارد و این امکان را می دهد تا حساب هایی که شما را آنفالو کرده اند را پیدا کنید.

 

آنفالویاب حرفه برای اندروید

برنامه آنفالویاب اینستاگرام اندروید و آیفون

Follow Cop یکی دیگر از برنامه های حرفه ای آنفالویاب است. این برنامه که تنها نسخه اندروید دارد به شما این امکان را می دهد تا فیلترهای مختلفی را بر روی فالورهای خود اعمال کنید و بتوانید به راحتی افرادی که فالوبک ندادند را پیدا کنید.

 

دانلود آنفالویاب اینستاگرام رایگان برای iOS

برنامه آنفالویاب اینستاگرام اندروید و آیفون

Followers Tracker Pro این برنامه که تنها برای iOS عرضه شده است که برنامه حرفه ای آنفالویاب است که به شما این امکان را می دهد تا بتوانید به راحتی افرادی که فالوبک ندادند را پیدا کرده و آنفالو کنید.

 

توجه کنید نسخه کامل برنامه های معرفی شده را میتوانید از استورهای ایرانی دانلود و نصب کنید.

 

منبع