اینستاگرامشبکه های اجتماعی

آموش حذف پیج دوم از پست مشترک اینستاگرام

نوشته شده در ۱۰ ماه پیش | بدون دیدگاه ارسال شده است

حذف پیج دوم از پست مشترک اینستاگرام

چگونه می توانم پیج دوم را از پست مشترک حذف کنم؟

نرم افزار محبوب اینستاگرام در سراسر جهان طرفداران بی شماری دارد که هر روزه از این نرم افزار استفاده می کنند و زمان زیادی را با گشت و گذار در آن می گذرانند. با این حال، این برنامه همواره به دنبال جذب مخاطبان بیشتر می باشد و در همین راستا در تلاش ایت تا قابلیت ها و امکانات بیشتری را به الگوریتم خود اضافه کند. یکی از همین اقدامات افزودن قابلیت Collabs یا امکان به اشتراک گذاری پست به صورت مشترک در این نرم افزار می باشد که به تازگی به الگوریتم این برنامه افزوده شده است و هنوز کمتر کسی درباره چگونگی کار با آن اطلاع دارد. به عنوان مثال گاهی اوقات کاربران پس از افزودن اکانت دوم به پست های مشترک از این کار پشیمان می شوند و قصد حذف آن را از پست دارند اما نمی دانند چگونه. به همین دلیل ما در این مطلب قصد داریم تا نحوه ی حذف پیج دوم از پست مشترک اینستاگرام را به شما آموزش دهیم.

شما می توانید آخرین نسخه برنامه اینستاگرام را برای اندروید از لینک Google Play و برای سیستم عامل ios از لینک App Store دانلود نمایید.

نکته: شما می توانید برای آگاهی از چگونگی ترفند هایی برای تاثیر گذار کردن ویدیو های اینستاگرام ، مبحث آموزش ترفند هایی برای تاثیر گذار کردن ویدیو های اینستاگرام را مطالعه نمایید.

چگونگی حذف پیج دوم از پست مشترک اینستاگرام

نرم افزار اینستاگرام علاقه زیادی به افزودن قابلیت‌ ها و امکانات جدید به الگوریتم خود است. این قابلیت‌ ها برای کاربران اینستاگرام جذاب هستند و باعث می‌ شوند که کاربران زمان بیشتری در اینستاگرام سپری کنند. قابلیت پست دو نفره اینستاگرام یا همان پست مشترک در اینستاگرام، امکان گذاشتن یک پست مشترک را به صورت هم زمان در دو اکانت مختلف برای کاربران فراهم می‌ کند.

در واقع، قابلیت پست دو نفره یا پست مشترک بدین معناست که کاربران می توانند یک پست را به صورت هم زمان و در دو حساب کاربری متفاوت به اشتراک بگذارند. همچنین با انجام چنین کاری، به جای نمایش یک عکس پروفایل به عنوان منتشرکننده‌ ی پست، عکس پروفایل هر دو پیج نمایش داده می‌شود.

پس از ارسال چنین درخواستی، در صورتی که شخص تمایل به انتشار پست به صورت دو نفره با شما را داشته باشد، ابتدا باید درخواست شما را قبول کند. اما در بعضی مواقع ممکن است پس از ارسال درخواست انتشار پست مشترک برای افراد دیگر، از انجام آن پشیمان شده باشید و قصد حذف پیج دوم از پست را داشته باشید. خوشبختانه باید به شما اطلاع دهیم که نرم افزار اینستاگرام چنین قابلیتی را نیز در این بخش افزوده است که افراد می توانند پست های مشترک خود را نیز ویرایش کنند.

بنابر این اگر شما هم از آن دسته کاربرانی هستید که به دنبال یادگیری چگونگی انجام این کار هستید اما نمی دانید چگونه؟ باید به شما بگوییم که پروسه سختی را پیش رو ندارید و تنها کافیست به ترتیب و طبق مراحل ارائه شده در مطلب زیر پیش بروید:

۱. در اولین و ابتدایی ترین مرحله باید نرم افزار اینستاگرام خود را از طریق مارکت های موجود و با توجه به سیستم عامل خود به روز رسانی نمایید.

۲. سپس از بین برنامه های موجود در تلفن همراه خود، نرم افزار اینستاگرام را انتخاب و اجرا کنید.

۳. در این مرحله باید با کلیک بر روی تصویر پروفایل خود که در پایین صفحه قرار دارد کلیک کنید تا وارد پروفایل کاربری خود شوید.

۴. در پروفایل کاربری خود، بر روی پستی که قصد حذف پیج دوم از آن را دارید، کلیک کنید.

۵. بر روی آیکون به شکل سه نقطه عمودی که در گوشه سمت راست و بالای صفحه مطابق تصویر زیر قرار دارد کلیک کنید.

۶. در منوی جدیدی که برایتان در پایین صفحه نمایش داده خواهد شد، گزینه ی Edit را انتخاب کنید.

حذف پیج دوم از پست مشترک اینستاگرام

۷. بر روی آیکون افراد تگ شده در پست که در گوشه سمت چپ و پایین صقحه قرار دارد مطابق تصویر کلیک کنید.

حذف پیج دوم از پست مشترک اینستاگرام

۸. در این مرحله، پیج های تگ شده نمایان می شود که برای حذف پیج مورد نظرتان تنها کافیست بر روی آیکون به شکل ضربدر  ✖ که مقابل آن قرار دارد کلیک کنید.

مرحله 8

۹. سپس بر روی آیکون به شکل تیک که در گوشه سمت راست و بالای صفحه قرار دارد کلیک کنید تا تغییراتی که ایجاد نمودید اعمال شود.

۱۰. در صفحه ی بعدی نیست همین کار را تکرار کنید.

مرحله 10

۱۱. در نهایت پس از گذراندن تمامی مراحل بالا، پیج دوم از پست مشترک شما حذف خواهد شد و تنها نام کاربری و تصویر پروفایل شما در بالای پست قابل مشاهده می باشد.

بدین ترتیب، همان طور که مشاهده نمودید، در آموزش بالا به شما آموختیم که چگونه می توانید به راحتی و تنها با گذراندن چند مرحله ی ساده در منوی تنظیمات پست های نرم افزار اینستاگرام و با ویرایش آن ها، پیج دوم را از پست های مشترک حذف کنید.