اینترنتشبکه های اجتماعی

آموزش گرفتن تیک آبی اکانت فیسبوک

نوشته شده در ۳ سال پیش | ۳۱ دیدگاه ارسال شده است

گرفتن تیک آبی اکانت فیسبوک

گرفتن تیک آبی اکانت فیسبوک

امروزه با افزایش کاربران شبکه های اجتماعی،شناسایی اکانت رسمی یک برند یا شخص مشهور از سایر اکانت‌ های فیک و تقلبی کاری دشوار است.به همین علت قابلیت Verified Badge در اکثر شبکه‌های اجتماعی به وجود آمد که با استفاده از یک تیک آبی برای تشخیص راحت تر اکانت رسمی از اکانت تقلبی به کاربران کمک می کند. ما در این مطلب سعی داریم تا نحوه گرفتن تیک آبی اکانت فیسبوک را به شما آموزش دهیم.

شما می‌توانید اپلیکیشن فیسبوک را از طریق لینک Google play برای گوشی‌ و تبلتهای اندروید و از لینک App store برای گوشی‌ و تبلت های ios دانلود کنید.

 

تیک آبی فیسبوک (Verified Badge) چیست؟

گرفتن تیک آبی اکانت فیسبوک

تیک آبی چیزی مشابه تصویر بالاست که در کنار نام پروفایل نمایش داده می شود و به معنای رسمی بودن یک اکانت فیسبوک می باشد. وجود تیک آبی در کنار نام پروفایل به این معناست که فرد یا برند مورد نظر درخواستی را برای رسمی کردن اکانت فیسبوک خود انجام داده است که برای رسمی کردن اکانت توییتر از شما اطلاعاتی همچون نام، زمینه فعالیت و تصویر پاسپورت، گواهینامه یا هر مدرک هویتی که نشان دهد اکانت شما رسمی است اخذ خواهد شد. این روش زمانی کاربرد دارد که شما نتوانید یک نتوان اکانت رسمی را از اکانت فیک تشخیص دهید. بنابراین می توان گفت داشتن تیک آبی فیسبوک نشان دهنده معتبر بودن اکانت است که مدیریت اکانت به صورت رسمی درخواستی را برای گرفتن تیک آبی پروفایل فیسبوک ارسال کرده است. پس اگر شما هم قصد گرفتن تیک آبی فیسبوک هستید در ادامه به معرفی شرایط تیک آبی فیسبوک می‌پردازم.

 

شرایط دریافت تیک آبی فیسبوک

– پروفایل و جلد اکانت فیسبوک شما باید دارای تصویر باشد.

– نام کاربری شما باید از رهنمودهای فیس بوک پیروی کند.

– پست های شما داررای محتوا باشند.

– پروفایل توئیتر خود را بصورت کامل پر کنید و هیچ جایگاه خالی نگذارید. توجه داشته باشید که بیو، آدرس وب سایت، نام و… را باید بصورت دقیق وارد نمائید.

 

نحوه گرفتن تیک آبی فیسبوک

۱. ابتدا فیسبوک را اجرا کرده و وارد اکانت خود شوید.

۲. سپس وارد این لینک  شوید و اطلاعات خواسته شده از حمله اینکه چرا اکانت شما باید تایید شود را وارد نمایید.

گرفتن تیک آبی اکانت فیسبوک

۳. پس از وارد کردن اطلاعات خواسته شده گزینه Send را انتخاب کنید.

پس از شروع بررسی درخواست شما توسط فیس بوک، اعلانی دریافت خواهید کرد و در صورت عدم پذیرش، می توانید ۳۰ روز پس از رد، دوباره درخواست دهید.

۳۱ دیدگاه را شما می توانید ببینید
 1. حسام الدین نظری گفت:
  تک آبی فیسبوک می خاستم
 2. Mohammad sadeq گفت:
  میخواهم فیسبوک من تیک آبی داشته باشد
 3. Rahim Omar گفت:
  سلام وقت تان بخیر
  این صفحه را از کجا باز کنم..
 4. جن فیس گفت:
  من یک فرد دانش آموز هستم میخواهم اکانت خوده تیک آبی بزنم برای تا رسمی شوم تا مردم نتواند از هویت، اسم، اعتبار، شهرت نوعی من سوء استفاده نکند
 5. Vatanjan گفت:
  تیک آبی فسبوک دریافت تایید برسانیم
 6. Abdul Mustaan A گفت:
  من یک فرد دانش آموز هستم میخواهم اکانت خوده تیک آبی بزنم برای تا رسمی شوم تا مردم نتواند از هویت، اسم، اعتبار، شهرت نوعی من سوء استفاده نکند
 7. Abdul Mustaan A گفت:
  احترام به انسان و انسانیت اساسی ترین اصول برای یک جامعه مترقی است
  اکبری
 8. تاج محمد خان گفت:
  من یک ورزش کار استم من میخواهم اکانت خود تیک آبی بزنم تا رسمی شود تا مردم نتوانت از هویت ، اسم ، اعتبار ، شهرت و عکسهای من سوءاستفاده نکند تا من در بین مردم از اعتبار بالای بر خور دارم شوم و من بتوانم احترام و روابت متقابل برقرار کنم تا مردم من را همایت بکند من بتوانم از تشویق و همایه مردم برخور داشم تشکر.
 9. Mahdi Sharifi گفت:
  من از این لینک چندین‌بار استفاده کردم ولی در بخش که دستور داده کدام کشور یا منطقه را بنویسید، کامل نمی‌شود. هر بار نوشتم، پاک شد.
 10. Mohammad baqir گفت:
  میخواهم حسابم را تائید نماید
 11. اجمل حیدری گفت:
  تیک آبی به چی قسم اشخاص تخصیص یافته است؟
 12. ملکه خواب من گفت:
  میخواهم تیک آبی فیسبوکم را فعال سازی کنم لطفا به من اجازه بدید.
  • کیان گفت:
   با سلام، جهت دریافت تیک آّی در فیسبوک مقاله مربوطه را مطالعه نمایید.
   <a href="https://tazehkar.com/%d8%a2%d9%85%d9%88%d8%b2%d8%b4-%da%af%d8%b1%d9%81%d8%aa%d9%86-%d8%aa%db%8c%da%a9-%d8%a2%d8%a8%db%8c-%d8%a7%da%a9%d8%a7%d9%86%d8%aa-%d9%81%db%8c%d8%b3%d8%a8%d9%88%da%a9/" rel="ugc">https://tazehkar.com/%d8%a2%d9%85%d9%88%d8%b2%d8%b4-%da%af%d8%b1%d9%81%d8%aa%d9%86-%d8%aa%db%8c%da%a9-%d8%a2%d8%a8%db%8c-%d8%a7%da%a9%d8%a7%d9%86%d8%aa-%d9%81%db%8c%d8%b3%d8%a8%d9%88%da%a9/</a>
 13. ذبیح الله خرم گفت:
  چگونه می‌توانیم تیک آبی بگیریم
 14. افغانستان من گفت:
  سلام میخواهم تک آبی خود را فعال کنم برای هویت
 15. Hedayatafghan گفت:
  تیک ابی برای فیسبوک فیسبوک من هر روز ریپورت میشود
 16. omid گفت:
  خیلی ممنون
 17. jenral ramesh b گفت:
  ممنونتان از کارکرد شما