اینترنتاینستاگرامشبکه های اجتماعیموبایل

آموزش مشاهده جدیدترین و قدیمی‌ترین تغییرات اکانت خود در اینستاگرام

نوشته شده در ۱ سال پیش | بدون دیدگاه ارسال شده است

آموزش مشاهده جدیدترین و قدیمی‌ترین تغییرات اکانت خود در اینستاگرام

اگر از کاربران نرم افزار پر طرفدار اینستاگرام باشید که از ابتدای شروع کار این برنامه در آن حساب کاربری خود را ساخته اید حتما برایتان جالب است که بدانید می توانید با استفاده از قابلیت جدید این نرم افزار به نام Your activity می توانید اولین تغییرات حساب کاربری خود و یا حتی آخرین آن ها را مشاهده کنید. این تغییرات شامل اطلاعات مربوط به حساب کاربری مانند شماره تلفن، جیمیل و… باشد. همچنین ممکن است شامل تغییرات مربوط به بیو، پسورد و… نیز باشد. از طریق ورود به منوی تنظیمات اینستاگرام و با انتخاب گزینه Your activity  می توانید این کارها را انجام دهید. به همین دلیل ما در این مطلب قصد داریم تا نحوه مشاهده جدیدترین و قدیمی‌ترین تغییرات اکانت خود در اینستاگرام را به شما آموزش دهیم. با ما همراه باشید.

شما می توانید آخرین نسخه برنامه اینستاگرام را برای اندروید از لینک Google Play و برای سیستم عامل ios از لینک App Store دانلود نمایید.

نکته: شما می توانید برای آگاهی از چگونگی مشاهده تغییرات اکانت اینستاگرام در یک تاریخ مشخص، مبحث آموزش مشاهده تغییرات اکانت اینستاگرام در یک تاریخ مشخص را مطالعه نمایید.

 

چگونگی مشاهده جدیدترین و قدیمی‌ترین تغییرات اکانت خود در اینستاگرام

بدین ترتیب اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که به دنبال یادگیری چگونگی انجام این کار در نرم افزار اینستاگرام هستید اما نمی دانید چگونه؟ باید به شما بگوییم که پروسه سختی را پیش رو ندارید و تنها کافیست به ترتیب و طبق مراحل ارائه شده در زیر پیش بروید:

۱. در اولین و ابتدایی ترین مرحله باید نرم افزار اینستاگرام خود را از طریق مارکت های موجود به روز رسانی نمایید.

۲. پس از دانلود و نصب نسخه ی جدید، نرم افزار اینستاگرام را از منوی برنامه های خود انتخاب و اجرا کنید.

۳. سپس وارد پروفایل کاربری خود شوید.

۴. در مرحله ی بعدی باید بر روی آیکون به شکل سه خط افقی که در گوشه سمت راست بالای صفحه قرار دارد کلیک کنید.

مشاهده جدیدترین و قدیمی‌ترین تغییرات اکانت خود در اینستاگرام

۵. در منوی جدیدی که برای شما نمایش داده خواهد شد، گزینه Your activity را انتخاب کنید.

مشاهده جدیدترین و قدیمی‌ترین تغییرات اکانت خود در اینستاگرام۶. در این بخش می‌توانید تاریخچه‌ ای از تغییرات اکانت خود را مشاهده کنید.

۷. جهت مشاهده تاریخچه تمام چیز هایی که در اینستاگرام به اشتراک گذاشته اید، گزینه Account history را انتخاب کنید.

مشاهده جدیدترین و قدیمی‌ترین تغییرات اکانت خود در اینستاگرام

۸. در نهایت، در منوی جدیدی که برای شما نمایش داده خواهد شد می توانید هریک از مواردی که می خواهید را انتخاب و تمام تغییرات مربوط به آن را مشاهده نمایید.

مشاهده جدیدترین و قدیمی‌ترین تغییرات اکانت خود در اینستاگرام

۹. در این بخش، گزینه Sort & Filter را که در گوشه سمت راست بالای صفحه قرار دارد انتخاب کنید.

۱۰. در این صفحه می توانید انتخاب نمایید تا تغییرات حساب کاربری شما با چه ترتیبی نمایش داده شوند.

۱۱. جهت مشاهده جدیدترین و قدیمی‌ترین تغییرات خود در اینستاگرام،  گزینه Sort by را انتخاب نمایید.

مرحله 11

۱۲. توجه داشته باشید که این گزینه به صورت پیش فرض بر روی حالت Newest to oldest قرار دارد بدین معنا که در صفحه ابتدایی تغییرات اکانت شما به ترتیب از جدید ترین ها به قدیمی ترین ها مرتب شده اند.

۱۳.در صورتی که قصد دارید آن را تغییر داده و در حالت Oldest to newest قرار دهید تا از تغییرات قدیمی به جدید مرتب شوند کافیست بر روی گزینه  Sort by کلیک نمایید.

۱۴. سپس در منوی جدید نمایش داده شده گزینه Oldest to newest را انتخاب نمایید.

مرحله 14

۱۵. در این بخش وارد منوی قبلی خواهید شد که در این مرحله باید بر روی گزینه آبی رنگ Apply که در پایین صفحه قرار دارد کلیک کنید.

مرحله 15

۱۶. مشاهده می نمایید که فیلتری تعیین نمودید اعمال می شود و شما می توانید تغییرات مربوط به حساب کاربری خود را بر اساس خواسته تان مشاهده نمایید.

بدین ترتیب در آموزش بالا به شما آموختیم که چگونه می توانید به راحتی و تنها با گذراندن چند مرحله ی ساده در منوی نرم افزار اینستاگرام، و با ورود به بخش Activity ، فیلتر های مورد نظر خود را برای لایک های قدیمی خود را اعمال نموده و آن ها را به همان ترتیبی که می خواهید مشاهده نمایید.