اینترنتاینستاگرامشبکه های اجتماعی

آموزش مشاهده تمام کامنت ها در اینستاگرام

نوشته شده در ۱ سال پیش | بدون دیدگاه ارسال شده است

مشاهده تمام کامنت ها در اینستاگرام

چگونه می توانم تمامی کامنت هایی که در نرم افزار اینستاگرام گذاشته ام را مشاهده کنم؟

اینستاگرام در قابلیت جدیدی که ارائه داده است، کاربران می توانند کامنت هایی که برای دیگران در نرم افزار اینستاگرام گذاشته بودند را پیدا و تمام آن ها را به صورت کامل مشاهده کنند. استفاده از این قابلیت زمانی کاربرد دارد که شما برای یک پست کامنت گذاشته باشید و پس از گذشت مدتی به آن نیاز پیدا کرده اید اما نمی دانید چگونه آن را بیابید و یا قصد حذف آن را داشته باشید. از طریق ورود به منوی تنظیمات اینستاگرام و با انتخاب گزینه Your activity  می توانید این کارها را انجام دهید. به همین دلیل ما در این مطلب قصد داریم تا نحوه مشاهده تمام کامنت ها در اینستاگرام را به شما آموزش دهیم. با ما همراه باشید.

شما می توانید آخرین نسخه برنامه اینستاگرام را برای اندروید از لینک Google Play و برای سیستم عامل ios از لینک App Store دانلود نمایید.

نکته: شما می توانید برای آگاهی از چگونگی برداشتن لایک های قدیمی در اینستاگرام ، مبحث آموزش برداشتن لایک های قدیمی در اینستاگرام را مطالعه نمایید.

 

چگونگی مشاهده تمام کامنت ها در اینستاگرام

بدین ترتیب اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که به دنبال یادگیری چگونگی انجام این کار در نرم افزار اینستاگرام هستید اما نمی دانید چگونه؟ کافیست به ترتیب و طبق مراحل ارائه شده در زیر پیش بروید:

۱. در اولین و ابتدایی ترین مرحله باید نرم افزار اینستاگرام خود را از طریق مارکت های موجود به روز رسانی نمایید.

۲. پس از دانلود و نصب نسخه ی جدید، نرم افزار اینستاگرام را از منوی برنامه های خود انتخاب و اجرا کنید.

۳. در مرحله ی سوم با کلیک بر روی تصویر پروفایل خود که در گوشه سمت راست پایین صفحه قرار دارد، وارد پروفایل کاربری خود شوید.

۴. در مرحله ی بعدی باید بر روی آیکون به شکل سه خط افقی که در گوشه سمت راست بالای صفحه قرار دارد کلیک کنید.

مشاهده تمام کامنت ها در اینستاگرام

۵. در منوی جدیدی که برای شما نمایش داده خواهد شد، گزینه Your activity را انتخاب کنید.

مشاهده تمام کامنت ها در اینستاگرام۶. در این بخش می‌توانید تاریخچه‌ ای از تغییرات اکانت خود را مشاهده کنید.

۷. جهت مشاهده تاریخچه کامنت هایتان در اینستاگرام ، گزینه interactions را انتخاب کنید.

مرحله 7

۸. در نهایت، در منوی جدیدی که برای شما نمایش داده خواهد شد، گزینه Comments را انتخاب نموده تا کامنت های شما برایتان نمایان شوند.

مرحله 8

بدین ترتیب، همان طور که مشاهده نمودید، در آموزش بالا به شما آموختیم که چگونه می توانید به راحتی و تنها با طی کردن چند مرحله ی ساده در منوی تنظیمات نرم افزار اینستاگرام و با ورود به بخش activity اینستاگرام، تمام فعالیت های خود را از جمله کامنت هایی که در حساب کاربری تان گذاشته اید را به صورت جداگانه و دسته بندی شده مشاهده نمایید.