اینترنتاینستاگرامشبکه های اجتماعی

آموزش مشاهده تاریخچه پست‌های اینستاگرام

نوشته شده در ۱ سال پیش | بدون دیدگاه ارسال شده است

مشاهده تاریخچه پست‌های اینستاگرام

چگونه می توانم پست های خودم را در نرم افزار اینستاگرام به صورت جداگانه و طبقه بندی شده مشاهده کنم؟

امروزه به اشتراک گذاری تصاویر و ویدیو در قالب استوری، پست و یا ریلز در حساب های کاربری افراد در نرم افزار اینستاگرام به امری متداول تبدیل شده است و کاربران این نرم افزار ممکن است در حساب کاربری خود ویدیو، ریلز و یا استوری های متفاوتی داشته باشند که همین موضوع مسبب آن می شود که گاهی در پیدا کردن یک ویدیو و یا یک استوری خاص به مشکل بر می خورند. توسعه دهندگان نرم افزار اینستاگرام در هر به روز رسانی که ارائه می دهند در تلاش هستند تا با افزودن قابلیت ها و امکانات جدیدی به الگوریتم این برنامه، رضایت کاربران خود را جلب نموده و جذب مخاطبین بیشتر تاثیر گذار باشند. خوشبختانه نرم افزار اینستاگرام در قابلیت جدیدی که ارائه داده است، کاربران می توانند پست های خود را به صورت دسته بندی های جداگاه مشاهده کنند. به همین دلیل ما در این مطلب قصد داریم تا نحوه مشاهده تاریخچه پست‌های اینستاگرام را به شما آموزش دهیم. با ما همراه باشید.

شما می توانید آخرین نسخه برنامه اینستاگرام را برای اندروید از لینک Google Play و برای سیستم عامل ios از لینک App Store دانلود نمایید.

نکته: شما می توانید برای آگاهی از چگونگی استفاده از قابلیت Layout در اینستاگرام ، مبحث آموزش استفاده از قابلیت Layout در اینستاگرام را مطالعه نمایید.

 

نحوه ی مشاهده تاریخچه پست‌های اینستاگرام

نرم افزار اینستاگرام در قابلیت جدیدی که ارائه داده است به کاربران خود در پیدا کردن تصاویر، ویدیو، ریلز و یا استوری هایی که در حساب های کاربری شان به اشتراک گذاشته اند کمک می کند. بدین صورت که از طریق منوی تنظیمات این نرم افزار وارد بخش جدید به نام Your activity می شوید و در این بخش می توانید دسته بندی های متفاوتی را مشاهده نمایید که با انتخاب هریک از آن ها، به عنوان مثال با انتخاب گزینه هایلایت، تمامی استوری هایی که در حساب کاربری تان هایلایت نموده اید را مشاهده می کنید.

اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که به دنبال یادگیری چگونگی  مشاهده تاریخچه پست های حساب کاربری خود در نرم افزار اینستاگرام هستید اما نمی دانید چگونه؟ کافیست به ترتیب و طبق مراحل ارائه شده در زیر پیش بروید:

۱. در اولین و ابتدایی ترین مرحله باید نرم افزار اینستاگرام خود را از طریق مارکت های موجود به روز رسانی نمایید.

۲. پس از دانلود و نصب نسخه ی جدید، نرم افزار اینستاگرام را از منوی برنامه های خود انتخاب و اجرا کنید.

۳. سپس وارد پروفایل کاربری خود شوید.

۴. در مرحله ی بعدی باید بر روی آیکون به شکل سه خط افقی که در گوشه سمت راست بالای صفحه قرار دارد کلیک کنید.

مشاهده تاریخچه پست‌های اینستاگرام

۵. در منوی جدیدی که برای شما نمایش داده خواهد شد، گزینه Your activity را انتخاب کنید.

مشاهده تاریخچه پست‌های اینستاگرام۶. در این بخش می‌توانید تاریخچه‌ ای از تغییرات اکانت خود را مشاهده کنید.

۷. جهت مشاهده تاریخچه تمام چیز هایی که در اینستاگرام به اشتراک گذاشته اید، گزینه Photos and videos را انتخاب کنید.

مرحله 7

۸. در نهایت، در منوی جدیدی که برای شما نمایش داده خواهد شد می توانید هریک از مواردی که می خواهید را انتخاب و تمام تصاویر و یا ویدیو هایی که در آن بخش به اشتراک گذاشته اید را مشاهده نمایید.

مرحله 8

بدین ترتیب، همان طور که مشاهده نمودید، در آموزش بالا به شما آموختیم که چگونه می توانید به راحتی و تنها با طی کردن چند مرحله ی ساده در منوی تنظیمات نرم افزار اینستاگرام و با ورود به بخش activity اینستاگرام، تمام فعالیت های خود را از جمله مواردی که در حساب کاربری تان به اشتراک گذاشته اید را به صورت جداگانه و دسته بندی شده مشاهده نمایید.