تلگرامشبکه های اجتماعیکامپیوتر

آموزش فعالسازی میانبر برای ارسال ری‌اکشن در تلگرام دسکتاپ

نوشته شده در ۱ سال پیش | بدون دیدگاه ارسال شده است

فعالسازی میانبر برای ارسال ری‌اکشن در تلگرام دسکتاپ

چگونه می توانم از میانبر های موجود در تلگرام دسکتاپ برای ارسال ری اکشن استفاده کنم؟

با توجه به موفقیت روز افزون نسخه ی اندروید و ios نرم افزار تلگرام که بر روی تلفن همراه نصب می شود، توسعه دهندگان این برنامه در اقدامی باور نکردنی نسخه ی دسکتاپ آن را ارائه دادند تا کاربران این نرم افزار توانایی استفاده از آن را بر روی لپتاپ یا کامپیوتر خود داشته باشند. اکنون این نسخه ی دسکتاپ این برنامه نیز همانند نسخه ی تلفن همراه آن دارای قابلیت ها و امکانات ویژه ای می باشد. در واقع دسکتاپ تلگرام، نسخه ‌ای از برنامه تلگرام است که برای این طراحی شده است که مختص نصب و اجرا در کامپیوترهای ویندوزی، لینوکسی یا مک ‌بوک ‌ها باشد. هر وقت که کاربری، دسکتاپ تلگرام را در کامپیوتر یا لپ‌تاپ خود نصب کند، به راحتی می‌توانید از طریق کامپیوتر نسبت به انجام کارهای مورد نظر خود از طریق تلگرام بپردازد. به همین دلیل ما در این مطلب قصد داریم تا نحوه ی فعالسازی میانبر برای ارسال ری‌اکشن در تلگرام دسکتاپ را به شما آموزش دهیم.

آخرین نسخه برنامه تلگرام دسکتاپ را برای لپتاپ یا کامپیوتر خود از طریق لینک Telegram desktop دانلود نمایید.

نکته: همچنین می توانید برای آشنایی با نحوه فعال سازی تاخیر زمانی ارسال پیام در کانال و گروه تلگرام، مبحث آموزش فعالسازی تاخیر زمانی ارسال پیام در کانال و گروه تلگرام را مطالعه نمایید.

 

چگونگی فعالسازی میانبر برای ارسال ری‌اکشن در تلگرام دسکتاپ

همان طور که پیش تر گفتیم، نرم افزار تلگرام دسکتاپ نیز همانند نسخه ی اندروید و ios این برنامه دارای قابلیت ها و امکانات بسیار زیادی می باشد که در اختیار کاربران قرار می گیرد و استفاده  از این نرم افزار را برای آن ها راحت تر می کند. یکی از قابلیت هایی که در نسخه ی دسکتاپ این نرم افزار بسیار کاربردی می باشد و انجام کار ها را سریع تر می کند ، استفاده از میانبر های موجود کیبورد و کامپیوتر  می باشد که در ادامه این مطلب قصد داریم تا نحوه ی فعالسازی و استفاده از میانبر های موجود برای ارسال ری اکشن در تلگرام دسکتاپ را به شما آموزش دهیم.

بنابراین اگر شما هم از آن دسته کاربرانی هستید که به دنبال یادگیری نحوه انجام این کار هستید اما نمی دانید چگونه؟ باید به شما بگوییم که پروسه سختی را پیش رو ندارید و تنها کافیست به ترتیب و طبق مراحل ارائه شده در ادامه پیش بروید:

۱. ابتدا و در اولین مرحله باید نرم افزار تلگرام دسکتاپ خود را به روز رسانی نمایید.

۲. سپس آن را از بین برنامه های موجود در دسکتاپ خود انتخاب و اجرا کنید.

۳. پس از اجرا شدن نرم افزار تلگرام، بر روی آیکون به شکل سه خط موازی که در گوشه سمت چپ بالای صفحه قرار دارد، کلیک کنید.

فعالسازی میانبر کیبورد

۴. در منوی جدیدی که برای شما نمایش داده می شود، گزینه Settings را از بین گزینه های موجود انتخاب کنید.

فعالسازی میانبر کیبورد

۵. سپس در بخش جدید وارد منوی تنظیمات نرم افزار تلگرام دسکتاپ می شوید، در این قسمت گزینه Chat Settings را انتخاب نمایید تا وارد منوی تنظیمات صفحه چت نرم افزار تلگرام شوید.

مرحله 5

۶. در این مرحله به انتهای این بخش رفته و از بین گزینه های موجود، گزینه Send reaction with double click  را در حالت فعال قرار دهید.

بدین ترتیب، همان طور که مشاهده نمودید، در آموزش بالا به شما آموختیم که چگونه می توانید به راحتی و تنها با گذراندن چند مرحله ی ساده در منوی تنظیمات نرم افزار تلگرام دسکتاپ، میانبر های موجود در سیستم خود را جهت ارسال ری اکشن در نسخه ی دسکتاپ فعال نموده و با انجام این کار، به کار های روزانه خود سرعت داده و استفاده از این برنامه را برای خود آسان نمایید.