آموزش اندرویدموبایل

آموزش فعالسازی قابلیت دو‌ضربه برای روشن شدن صفحه گوشی‌های سامسونگ

نوشته شده در ۱۱ ماه پیش | بدون دیدگاه ارسال شده است

فعالسازی قابلیت دو‌ضربه برای روشن شدن صفحه گوشی‌های سامسونگ

چگونه می توانم به وسیله دو بار ضربه زدن بر روی صفحه گوشی های سامسونگ، صفحه نمایش را فعال کنیم؟

امروزه تقریبا می توان گفت تمام افراد دارای گوشی های هوشمند هستند و برخی از این افراد از قابلیت ها و امکاناتی که این تلفن های همراه دارند آشنا نیستند و نمی دانند چگونه می توان از آن ها استفاده کرد. به عنوان مثال باز کردن قفل گوشی با زدن دو ضربه آرام به روی صفحه نمایش خاموش می توانید بسیار لذت بخش باشد. به همین دلیل ما در این مطلب قصد داریم تا نحوه ی فعالسازی قابلیت دو‌ضربه برای روشن شدن صفحه گوشی‌های سامسونگ را به شما آموزش دهیم. در ادامه ی این مطلب همراه ما باشید.

نکته: شما می توانید برای آشنایی با چگونگی رفع مشکل تغییر اندازه آیکون برنامه‌ ها در سامسونگ، مبحث آموزش رفع مشکل تغییر اندازه آیکون برنامه‌ ها در سامسونگ را مطالعه نمایید.

 

چگونگی فعالسازی قابلیت دو‌ضربه برای روشن شدن صفحه گوشی‌های سامسونگ

بدین ترتیب، اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که به دنبال راهی برای انجام این کار هستید اما نمی دانید چگونه؟ تنها کافیست به ترتیب و طبق مراحل ارائه شده در مطلب زیر پیش بروید:

۱. در اولین و ابتدایی ترین مرحله باید وارد منوی Settings یا تنظیمات تلفن همراه خود شوید.

۲. در مرحله ی بعد، در منوی جدیدی که برایتان نمایش داده خواهد شد، به دنبال گزینه ی Advanced Features بگردید و آن را انتخاب کنید.

فعالسازی قابلیت دو‌ضربه برای روشن شدن صفحه گوشی‌های سامسونگ

۳. سپس بر روی گزینه Motions and gestures کلیک کنید.

مرحله 3

۴. جهت فعالسازی قابلیت دو‌ضربه برای روشن شدن صفحه گوشی‌های سامسونگ، گزینه غلطکی  Double Tap را در حالت فعال قرار دهید.

مرحله 4

۵. در نهایت با گذراندن تمامی مراحل ارائه شده در مطلب بالا، می توانید قابلیت روشن شدن صفحه نمایش گوشی های سامسونگ از طریق ضربه زدن به آن را فعال نموده و از استفاده از این قابلیت جذاب که در اکثر گوشی های اندروید و سامسونگ موجود می باشد، لذیت ببرید.

 

منبع