اینترنتتلگرامشبکه های اجتماعیموبایل

آموزش فعالسازی حالت روح موبوگرام

نوشته شده در ۲ سال پیش | بدون دیدگاه ارسال شده است

 فعالسازی حالت روح موبوگرام

چگونه می توانم حالت روح موبوگرام را فعال کنم؟

موبوگرام یکی از نسخه های غیر رسمی نرم افزار تلگرام می باشد که دارای قابلیت های جالبی است. یکی از این قابلیت ها ، حالت روحموبوگرام است که با فعالسازی این قابلیت، کاربران دیگر متوجه نخواهند که شما پیام های آن ها را در تلگرام خوانده اید. به همین دلیل ما در این آموزش قصد داریم تا نحوه فعالسازی حالت روح موبوگرام را به شما آموزش دهیم. با ما همراه باشید.

همچنین می توانید برای آشنایی با نسخه‌ های غیر رسمی تلگرام، مبحث معرفی نسخه‌ های غیر رسمی تلگرام را مطالعه نمایید.

 

معرفی نرم افزار موبوگرام

می توان از موبوگرام به عنوان اولین نسخه غیر رسمی تلگرام یاد کرد که در ابتدا برای فارسی زبانان طراحی شده بود که امکانات ویژه ای را برای کاربران خود در نظر گرفته بود. حالت روح یکی دیگر از ویژگی های این برنامه است که با استفاده از این قابلیت دیگران متوجه آنلاین بودن و فعالیت شما در موبوگرام نشده و اگر برای شما پیامی ارسال شود و شما آن را مشاهده کنید ، تیک دوم که بیانگر خوانده شدن مطلب است زده نمی شود و طرف مقابل شما نمی تواند متوجه شود که آیا پیام ارسال خوانده شده است یا خیر؟ در این نرم افزار هم می توان کانال ، گروه و چت های خصوصی داشت ، البته در این نرم افزار هر کدام از این ها در زبانه ای جداگانه و تفکیک شده قرار گرفته است ، البته می توان همه آنها را در یک صفحه هم مشاهده کرد مانند نسخه اصلی تلگرام.

 

چگونگی فعالسازی حالت روح موبوگرام

۱. در اولین قدم باید نرم افزار موبوگرام را اجرا کنید.

۲. سپس بر روی آیکون به شکل سه خط در بالای صفحه کلیک کنید.

 فعالسازی حالت روح موبوگرام

۳. در منوی جدیدی که برای شما نمایان می شود، گزینه تنظیمات موبو را انتخاب نمایید.

 فعالسازی حالت روح موبوگرام

۴. در صفحه بعدی از بخش حریم خصوصی، گزینه تنظیمات حالت روح را انتخاب نمایید.

مرحله 4

۵.در مرحله بعد گزینه حالت روح را همانند تصویر، فعال نمایید.

مرحله 5

بدین ترتیب همانطور که مشاهده نمودید در آموزش بالا به شما آموختیم که چگونه و تنها با انجام چند مرحله ساده به آسانی می توانید حالت روح را در موبوگرام خود فعال نمایید و از نمایان شدن تیک دوم پیام و وضعیت آنلاین برای افراد دیگر جلوگیری نمایید.