اینستاگرامشبکه های اجتماعی

آموزش غیرفعالسازی اتصال چند اکانت در اینستاگرام

نوشته شده در ۱ سال پیش | بدون دیدگاه ارسال شده است

غیرفعالسازی اتصال چند اکانت در اینستاگرام

چگونه می توانم اتصال حساب های اینستاگرام به یکدیگر را غیر فعال کنم؟

نرم افزار محبوب اینستاگرام از آن دسته نرم افزار هایی است که در هر به روز رسانی خود قابلیت ها و امکانات جدیدی را به الگوریتم خود اضافه می کند که نمونه آن را در شبکه های اجتماعی دیگر نمی توانید پیدا کنید. یکی از آن دسته قابلیت هایی که به تازگی و در به روز رسانی های اخیر به این نرم افزار افزوده شده است، امکان ادغام کردن چند اکانت به یک اکانت اصلی می باشد که در صورت ورود در دستگاه های جدید، تمامی اکانت های متصل نیز در دستگاه جدید نمایش داده می شود. اما در بعضی مواقع ممکن است کاربران این نرم افزار پس از انجام این عملیات، از انجام دادن آن پشیمان شده باشند و قصد غیر فعال سازی این قابلیت را داشته باشند. به همین دلیل ما در این مطلب قصد داریم تا نحوه غیرفعالسازی اتصال چند اکانت در اینستاگرام را به شما آموزش دهیم. با ما در ادامه ی این مطلب همراه باشید.

شما می توانید آخرین نسخه برنامه اینستاگرام را برای اندروید از لینک Google Play و برای سیستم عامل ios از لینک App Store دانلود نمایید.

نکته: شما می توانید برای آگاهی از چگونگی جلوگیری از پخش خودکار ویدیو در اینستاگرام ،مبحث آموزش جلوگیری از پخش خودکار ویدیو در اینستاگرام را مطالعه نمایید.

 

چگونگی غیرفعالسازی اتصال چند اکانت در اینستاگرام

همان طور که پیش تر گفتیم، متصل کردن یا ادغام کردن دو یا چند حساب کاربری در نرم افزار اینستاگرام به تازگی و در نسخه های اخیر این نرم افزار به آن افزوده شده است. اگر از کاربران این نرم افزار محبوب باشید و در آن دارای چندین حساب کاربری متعدد نیز باشید، با استفاده از این قابلیت می توانید تمامی حساب های کاربری خود در این برنامه را به یک حساب اصلی یا مادر متصل کرده تا در صورت ورود به آن حساب در یک دستگاه جدید، اکانت های متصل به آن نیز در تلفن همراهتان نمایان خواهد شد و شما می توانید به هر یک از آن ها که می خواهید وارد شوید.

بنابراین با استفاده از این قابلیت جدید اینستاگرام، دیگر نیازی به وارد کردن چندین نام کاربری و رمز عبور ندارید و تنها کافیست با وارد کردن نام کاربری و رمز عبور حساب اصلی، از تمامی حساب های متصل به آن استفاده کنید.

در صورتی که پس از انجام این کار، از ادغام کردن حساب های خود و متصل نمودن آن ها به یک حساب اصلی پشیمان شده اید و قصد غیر فعال نمودن این قابلیت را دارید اما نم یدانید چگونه؟ باید به شما بگوییم که نیازی نیست نگران باشید در ادامه ی این مطلب با آموزش نحوه غیرفعالسازی اتصال چند اکانت  در اینستاگرام همراه ما باشید:

۱. ابتدا و در اولین مرحله باید نرم افزار اینستاگرام خود را به روز رسانی کنید و نسخه ی آخر آن را از طریق مارکت های موجود در بازار دانلود و نصب نمایید.

۲. پس از نصب نرم افزار، باید آن را از بین برنامه های موجود در تلفن همراهتان اجرا کنید.

۳. سپس وارد پروفایل کاربری خود شوید.

۴. سپس بر روی آیکون به شکل سه خط افقی که در گوشه سمت راست بالای صفحه قرار دارد کلیک کنید.

غیرفعالسازی اتصال چند اکانت در اینستاگرام

۵. در منوی جدیدی که برای شما نمایش داده خواهد شد، گزینه Settings را انتخاب کنید.

غیرفعالسازی اتصال چند اکانت در اینستاگرام

۶. در منوی تنظیمات نرم افزار اینستاگرام، گزینه Multi-Account Login را مانند تصویر زیر انتخاب کنید.

مرحله 6

۷. در صفحه جدیدی که به آن هدایت می شوید می توانید تمامی حساب های متصل به حساب اصلی خود را مشاهده نمایید.

۸. جهت جدا سازی هر یک از آن ها می توانید بر روی تیک آبی رنگ مقابل نام حساب کلیک نموده و گزینه Remove را انتخاب کنید.

بدین ترتیب همان طور که مشاهده نمودید، در آموزش بالا به شما آموختیم که چگونه می توانید به راحتی و تنها با گذراندن چند مرحله ی ساده در منوی تنظیمات نرم افزار محبوب اینستاگرام، اکانت های متصل خود به یکدیگر را از هم جدا نمایید.