اینترنتموبایل

آموزش ساخت پسورد اسنپ چت

کارشناس ۱ ماه پیش دیدگاه

چگونه مشکل پسورد اسنپ چت را حل کنیم؟

یکی از مشکلات کاربران برنامه اسنپ چت ساخت پسورد مناسب برای این برنامه می باشد. این برنامه برای بالاتر بردن ضریب امنیت خود سختگیری بیشتری در انتخاب پسورد نسبت به سایر برنامه های شبکه های اجتماعی را دارد. بهترین روش برای ساخت پسورد مناسب برای اسنپ چت استفاده از سایت های پسورد ساز است که با کمک آنها می توانید پسورد های با ضریب امنیت بالا و مورد قبول برنامه اسنپ چت را بسازید لذا چند سایت معتبر ساخت پسورد را به عنوان نمونه به شما معرفی می کنیم:

www.dashlane.com

www.maord.com

www.lastpass.com

www.passwordsgenerator.net

نکته: پس از دریافت پسورد از سایت حتما آن را در یک فایل متنی از جمله Word یا Text ذخیره کنید تا در صورت لزوم از آن دوباره استفاده نمایید.

پسورد اسنپ چت

رعایت چند نکته در هنگام ساخت اکانت در اسنپ چت ضروری است:

۱. اسنپ چت کشور ایران را به همراه چند کشور دیگر در لیست تحریم خود قرار داده است پس برای ساختن اکانت در اسنپ چت باید از برنامه گذر از تحریم (فـیلترشـکن) استفاده نمایید. در برنامه عبور از تحریم کشوری که احتمال میدهید توسط اسنپ چت فیلتر نشده باشد را انتخاب کنید.

۲. زبان گوشی و کیبورد خود را حتما روی انگلیسی قرار دهید.

۳. در نهایت اینکه قبل از نصب اسنپ چت روی گوشی اندروید خود به قسمت Settings → Data Usage → Google Services رفته و تیک بخش Restrict background Data را بردارید تا از صحت فعالیت Google Play Services مطمئن شوید.

منبع

کارشناس

ما در تازه‌کار سعی بر این داریم تا آموزش‌های ساده و کاربردی را برای افرادی که به تازگی وارد دنیای فناوری می‌شوند، ارائه کنیم.