اینستاگرامشبکه های اجتماعی

آموزش ذخیره کردن صدای reel و به اشتراگ گذاری آن در reels‌ اینستاگرام – تازه کار

نوشته شده در ۲ سال پیش | بدون دیدگاه ارسال شده است

ذخیره کردن صدای reel اینستاگرام

آموزش ذخیره کردن صدای reel و به اشتراگ گذاری آن

اینستاگرام اکنون به شما امکان می دهد صدا را برای استفاده های بعدی در reels ذخیره کنید. شما نه تنها می توانید صدای یک reel را ذخیره کنید بلکه می توانید کل صفحه صوتی متشکل از همه reels را با همان صدا ذخیره و به اشتراک بگذارید. شما می توانید این صفحه صوتی را مانند سایر پست های اینستاگرام به عنوان پیام مستقیم با دوستان خود به اشتراک بگذارید. این به روزرسانی در حال حاضر برای کاربران iOS و Android در دسترس است. این به روزرسانی اینستاگرام به شما امکان ذخیره کردن صدای reel را می دهد که وقتی خودتان یک reel ایجاد می کنید ، صدای مطلوبی را در اختیار داشته باشید.

آخرین نسخه برنامه اینستاگرام را برای اندروید از لینک Google Play و برای سیستم عامل ios از لینک App Store دانلود نمایید.

شما می توانید برای آشنایی با چگونگی غیرفعال کردن دریافت پیام دایرکت و فالو در اینستاگرام مبحث آموزش بستن درخواست دوستی و پیام دایرکت در اینستاگرام را مطالعه نمایید.

 

مراحل ضبط صدا و به اشتراک گذاشتن ریلز اینستاگرام

مرحله ۱: reels را که می خواهید صدای آن را ذخیره یا به اشتراک بگذارید ، پخش کنید.

مرحله ۲: روی نام صوتی که در گوشه پایین سمت چپ نمایش داده شده است ضربه بزنید ، به صفحه صوتی هدایت می شوید.

مرحله ۳: در گوشه بالا سمت راست ، نمادهای اشتراک گذاری و ذخیره را مشاهده خواهید کرد ، همچنین می توانید بر روی گزینه “use audio” در پایین صفحه ضربه بزنید.

مرحله ۴: برای به اشتراک گذاشتن یا ذخیره صدای صوتی آن reel خاص ، روی سه نقطه قرار گرفته در گوشه پایین سمت راست حلقه ضربه بزنید.

مرحله ۵: گزینه های “save” و “share” را مشاهده خواهید کرد.

برای دیدن صدای ذخیره شده ، به  Instagram music library بروید و گزینه “saved” در بالا به همراه “for you” ، “pop” و other categories ظاهر می شود. به حلقه ها و صفحات صوتی ذخیره شده می توان مستقیماً از گزینه “saved” در منوی اصلی دسترسی داشت.

 

منبع