اینترنتتکنولوژیشبکه های اجتماعیموبایلواتساپ

آموزش خط کشیدن روی پیام‌ها در واتساپ

نوشته شده در ۱ سال پیش | بدون دیدگاه ارسال شده است

خط کشیدن روی پیام‌ها در واتساپ

چگونه می توانم روی بخشی از پیام های واتساپ خط بکشم؟

یکی از قابلیت های بی شمار نرم افزار واتساپ این است که کاربران می توانند روی بخشی از پیام های متنی خود خط کشیده و سپس آن را ارسال کنند. قابلیت خط کشیدن روی پیام ها در این نرم افزار زمانی کاربرد دارد که کاربران بخواهند بخشی از پیام های خود را که از اهمیت بیشتری برخوردار است را بدین صورت بنویسند. به همین دلیل در این مطلب قصد داریم تا نحوه ی خط کشیدن روی پیام‌ها در واتساپ را به شما آموزش دهیم. با ما همراه باشید.

نکته: شما می توانید آخرین نسخه برنامه واتساپ را برای اندروید از لینک Google play و برای سیستم عامل ios از لینک App store دانلود نمایید.

نکته: شما می توانید برای آشنایی با چگونگی افزودن آیدی واتساپ به بیو اینستاگرام ، مبحث آموزش افزودن آیدی واتساپ به بیو اینستاگرام را مطالعه نمایید.

 

چگونگی خط کشیدن روی پیام‌ها در واتساپ

بنابر این ، اگر شما هم از آن دسته کاربرانی هستید که به دنبال راهی برای یادگیری انجام این کار هستید اما نمی دانید چگونه باید به شما بگوییم نیازی به نگرانی نیست تنها کافیست به ترتیب و طبق مراحل ارائه شده در مطلب زیر پیش بروید:

۱. در اولین و ابتدایی ترین مرحله باید نرم افزار خود را از طریق مارکت های موجود به روز رسانی نمایید.

۲. پس از دانلود و نصب نسخه ی جدید، آن را از منوی برنامه های خود انتخاب و اجرا کنید.

۳. سپس وارد گفتگو یا صفحه چت خود با شخص مورد نظرتان که قصد ارسال پیام برای او را دارید شوید.

۴. اکنون متن مورد نظر خود را در بخش مشخص شده تایپ کنید.

۵.سپس جهت خط کشیدن روی کل پیام و یا بخشی از پیام، ابتدا و انتهای آن علامت  ( ~ ) را همانند تصویر زیر قرار دهید.

مرحله 5

بدین ترتیب همان طور که مشاهده نمودید، در آموزش بالا به شما آموختیم که چگونه می توانید به راحتی و تنها با گذراندن چند مرحله ی ساده در نرم افزار واتساپ، بر روی تمام و یا بخشی از پیام هایتان در این برنامه خط کشیده و سپس آن را ارسال کنید.