اینستاگرامشبکه های اجتماعی

آموزش تنظیمات بخش لاگین اینستاگرام (Logins) – تازه کار

کیان ۱ ماه پیش دیدگاه

آموزش تنظیمات بخش لاگین اینستاگرام

آموزش چگونگی تنظیمات بخش لاگین اینستاگرام

با توجه به اینکه اینستاگرام یک اپلیکیشن محبوب نزد کاربران اینترنت می باشد و افراد زیادی هر روزه جذب این برنامه می شوند به همین دلیل ممکن است کابرانی که به تازگی به این برنامه پرطرفدار پیوستند،با آن آشنایی نداشته و نحوه کار با آن را ندادند. یکی از قابلیت های جذاب اینستاگرام، مدیریت و کنترل کردن چند حساب کاربری به طور همزمان و در یک گوشی تلفن همراه می باشد. به همین دلیل ما در این مطلب قصد داریم تا نحوه کار با بخش لاگین اینستاگرام را به شما آموزش دهیم.

می توانید آخرین نسخه برنامه اینستاگرام را برای اندروید از لینک Google Play و برای سیستم عامل ios از لینک App Store دانلود نمایید.

شما می توانید برای آشنایی با چگونگی فرستادن عکس و ویدئو با قابلیت ناپدید شدن پس از یکبار بازدید در اینستاگرام خودتان مبحث آموزش ارسال عکس و فیلم ناپدید شونده در اینستاگرام را مطالعه نمایید.

 

ورود به بخش تنظیمات اینستاگرام

۱. برای ورود به بخش تنظیمات اینستاگرام ابتدا برنامه را اجرا کنید.

۲. سپس از منوی پایین صفحه وارد بخش پروفایل خود شوید.

آموزش تنظیمات بخش لاگین اینستاگرام

۳. سپس آیکون سه خط در گوشه سمت راست صفحه را انتخاب کنید.

آموزش تنظیمات بخش لاگین اینستاگرام

۴. سپس آیکون چرخ دنده در پایین صفحه باز شده را انتخاب کنید.

آموزش تنظیمات بخش لاگین اینستاگرام

۵. پس از ورود به بخش تنظیمات اینستاگرام گزینه هایی برای شما نمایان می شود که برای ورود به بخش مورد نظر در اینستاگرام گزینه Logins را انتخاب کنید.

 

تنظیمات Logins

Log In به معنی وارد شدن به تنظیمات است و قسمت Logins شامل تنظیمات ورود و خروج اکانت است. با استفاده از این بخش و گزینه های آن می توانید چند اکانت را به طور همزمان مدیریت کنید و تنظیمات مد نظرتان را برای آن ها اعمال کنید.

آموزش تنظیمات بخش لاگین اینستاگرام

– Set up Multi-Account Login: این گزینه برای افرادی کاربرد دارد که چند اکانت اینستاگرام دارند و با استفاده از این بخش می توانند همه اکانت های خود را به یک اکانت اصلی متصل نموده و از آن ها استفاده نمایید. در صورت انجام این کار، با ورود به اکانت اصلی، به طور خودکار به سایر اکانت‌ها نیز وارد می‌شوید.

– Add Account: با کلیک بر روی این گزینه می توانید یک حساب کاربری جدید ایجاد کنید و یا یک اکانت دیگر به اینستاگرام خود اضافه کنید.

– Log Out Account: همچنین با استفاده از این گزینه می توانید از اکانت و یا اکانت های خود خارج شوید.

– Log Out All Account: و همین طور با کلیک بر روی این گزینه از تمام حساب‌های اینستاگرامتان خارج می‌شوید.

کیان