کامپیوتر

آموزش بی‌صدا کردن افراد در ویس چت گروهی تلگرام

نوشته شده در ۱۲ ماه پیش | بدون دیدگاه ارسال شده است

بی‌صدا کردن افراد در ویس چت گروهی تلگرام

چگونه می توانم برخی از افراد مزاحم را در ویس چت گروهی تلگرام بی صدا کنم؟

نرم افزار محبوب و پر طرفدار تلگرام یکی از آن دسته پیام رسان ها و شبکه های اجتماعی ای است که همواره در حال آپدیت کردن و بهتر نمودن خود می باشد تا بتواند کاربران بیشتری را در سراسر جهان جذب خود نماید و در همین راستا در جهت محقق کردن این هدف، در تلاش است تا به امکانات و قابلیت های خود  اضافه کند. یکی از قابلیت هایی که به تازگی و در نسخه های اخیر این برنامه به آن افزوده شده است، امکان ساخت ویس چت های گروهی درکانال های این نرم افزار می باشد که توانسته در بسیاری از موارد مشکلات کاربران را حل نماید. به همین دلیل ما در این مطلب قصد داریم تا نحوه ی بی‌صدا کردن افراد در ویس چت گروهی تلگرام را به شما آموزش دهیم.

آخرین نسخه برنامه تلگرام را برای اندروید از لینک Google paly و برای سیستم عامل ios از لینک App store دانلود نمایید.

نکته: همچنین می توانید برای آشنایی با نحوه متوقف کردن ربات تلگرام، مبحث آموزش متوقف کردن ربات تلگرام را مطالعه نمایید.

 

چگونگی ساخت ویس‌ چت گروهی در تلگرام

۱. ابتدا نرم افزار تلگرام خود را اجرا نمایید.

۲. سپس در منوی اولیه نرم افزار تلگرام، از بین تمام کانال های  تلگرامتان، کانال مورد نظر خود که ادمین آن هستید را جستجو کنید.

۳.  در این بخش باید بر روی نام کانال که در بالای صفحه قرار دارد، ضربه زده تا اطلاعات آن برایتان نمایش داده شود.

۴. در منوی جدیدی که برای شما نمایان می شود، آیکون به شکل سه نقطه عمودی که در گوشه سمت راست و بالای صفحه قرار دارد را انتخاب کنید.

۵. در این مرحله در صفحه جدید تمایش داده شده، گزینه ی Start Live Stream را از بین گزینه های موجود انتخاب کنید.

۶. در این مرحله باید اکانت خود را تایید کنید و مجددا گزینه ی آبی رنگ Start Live Stream را که در پایین صفحه قرار دارد انتخاب کنید.

۷. در نهایت پس از انجام تمامی مراحل گفته شده در بالا، ویس چت شما آغاز می شود.

۸. برای صحبت کردن باید بر روی آیکون میکروفون که در وسط صفحه قرار دارد کلیک کنید.

 

چگونگی بی‌صدا کردن افراد در ویس چت گروهی تلگرام

پیش تر قابلیت تماس صوتی گروهی در نرم افزار تلگرام وجود داشت و کاربران این نرم افزار محبوب از طریق این قابلیت با یکدیگر تماس های فردی یا گروهی برقرار می کردند و از این طریق در هزینه های خود صرفه جویی می کردند.

اکنون در اقدامی جدید، توسعه دهندگان این برنامه، قابلیت ساخت ویس‌چت گروهی در تلگرام را به آن افزوده اند که افرادی ک در کانال های نیز عضو هستند بتوانند از این طریق با یکدیگر ارتباط برقرار کنند.

اگر شما هم از آن دسته کاربرانی هستید که به دنبال یادگیری نحوه بی صدا کردن افراد مزاحم در ویس چت های تلگرام هستید اما نمی دانید چگونه؟ باید به شما بگوییم که پروسه سختی را پیش رو ندارید و تنها کافیست به ترتیب و طبق مراحل ارائه شده در ادامه پیش بروید:

۱. در صورتی که یک ویس چت گروهی ساختید و به عنوان مدیر آن قصد دارید تا برخی از افراد مزاحم را که برای دیگر کاربران ایجاد مزاحمت نموده اند را بی صدا (Mute) کنید تا دیگر اجازه صحبت کردن در ویس چت را نداشته باشند کافیست در لیست عضو ها روی نام فرد کلیک کنید و دست خود را نگه دارید.

۲. در این بخش گزینه Mute for me را بزنید.

۳. همچنین میتوانید میزان صدای بلندگو را برای هر فرد کمتر یا بیشتر کنید.

۴. با این کار آن شخص متوجه قطع شدن صدایش نمی شود.

مرحله 4

بدین ترتیب، همان طور که مشاهده نمودید در آموزش بالا به شما آموختیم که چگونه می توانید به راحتی و تنها با گذارندن چند مرحله ی ساده، به عنوان مدیر یک ویس چت، زمانی که احساس کردید تمایلی به شنیدن صدای برخی از افراد ندارید می توانید صدای افراد را بی صدا و یا آن را کم و زیاد کنید.