اینترنتاینستاگرامتکنولوژیشبکه های اجتماعی

آموزش افزودن عضو جدید به گروه بدون نیاز به تایید ادمین اصلی در اینستاگرام

نوشته شده در ۱ سال پیش | بدون دیدگاه ارسال شده است

افزودن عضو جدید به گروه بدون نیاز به تایید ادمین

آموزش افزودن عضو جدید به گروه بدون نیاز به تایید ادمین اصلی در اینستاگرام

یکی از آخرین تغییرات اپلیکیشن اینستاگرام امکان ایجاد گروه از طریق دایرکت (Direct) می باشد که به وسیله آن می توانید گروه های چند نفره تشکیل داده و با دیگران به گفتگو بپردازید. قابلیت ها و امکانات گروه های نرم افزار اینستاگرام بسیار زیاد است و باعث جلب رضایت کاربران خود شده است. به عنوان مثال یکی از قابلیت های این گروه ها، امکان افزودن عضو جدید بدون نیاز به کسب اجازه از ادمین اصلی گروه می باشد که البته این قابلیت ابتدا باید از سوی ادمین اصلی فعال گردد. به همین دلیل ما در این مطلب قصد داریم تا به شما نحوه ی افزودن عضو جدید به گروه بدون نیاز به تایید ادمین اصلی در اینستاگرام را آموزش دهیم. با ما در ادامه ی این مطلب همراه باشید.

شما می توانید آخرین نسخه برنامه اینستاگرام را برای اندروید از لینک Google Play و برای سیستم عامل ios از لینک App Store دانلود نمایید.

نکته: شما می توانید برای آگاهی از چگونگی آموزش بی صدا کردن تماس در گروه‌ های اینستاگرام ، مبحث آموزش بی صدا کردن تماس در گروه‌ های اینستاگرام را مطالعه نمایید.

چگونگی ساخت گروه در دایرکت اینستاگرام

۱. ابتدا جدید ترین نسخه اینستاگرام را از پلی استور یا اپ استور دانلود کنید.

۲. سپس برنامه اینستاگرام را اجرا کنید.

۳. در صفحه اصلی اینستاگرام گزینه‌ی سمت راست و بالای صفحه را انتخاب کنید تا وارد قسمت دایرکت و پیام‌های اینستاگرام شوید.

۴. در صفحه جدید اولین گزینه در سمت راست و بالای صفحه را برای ایجاد گروه و چت جدید انتخاب کنید.

۵. در این مرحله برای تشکیل گروه نیاز است ۲ یا تعداد بیشتری از دوستان خود را از لیست ظاهر شده انتخاب کنید.

۶. پس از انتخاب لیست، گزینه Chat در سمت راست بالای صفحه  را انتخاب کنید تا گروه شما تشکیل شود.

۷. اکنون گروه شما تشکیل خواهد شد و شما و آن اعضایی که انتخاب کردید عضو‌های این گروه خواهید بود.

 

چگونگی افزودن عضو جدید به گروه بدون نیاز به تایید ادمین اصلی در اینستاگرام

همان طور که پیش تر گفتیم، در برخی مواقع ممکن است بنا به درخواست تعدادی از اعضای گروه، قصد افزودن عضو جدید به گروه اینستاگرامی خود را داشته باشید اما باتوجه به اینکه شخص مورد نظر را فالو نکرده اید این کار کمی مشکل می شود.

در این مواقع می توانید با فعال سازی قابلیت approval required to join، این امکان را به  اعضای گروه خود بدهید تا بدون اینکه نیاز به کسب اجازه از شما داشته باشند بتوانند افراد مورد نظر خود را در این گروه ها عضو کنند.

بنابر این اگر شما هم از آن دسته کاربرانی هستید که به دنبال یادگیری چگونگی انجام این کار هستید اما نمی دانید چگونه؟ باید به شما بگوییم که پروسه سختی را پیش رو ندارید و تنها کافیست به ترتیب و طبق مراحل ارائه شده در مطلب زیر پیش بروید:

۱. در اولین مرحله، باید نرم افزار اینستاگرام خود را به آخرین نسخه ی موجود به روز رسانی نمایید تا تمام قابلیت های این برنامه برایتان نمایان شود.

۲. سپس با کلیک بر روی آیکون به شکل موشک که در گوشه سمت راست و بالای صفحه قرار دارد، وارد بخش دایرکت خود شوید.

افزودن عضو جدید به گروه بدون نیاز به تایید ادمین

۳. در این بخش باید به دنبال گروه مورد نظر خود که قصد فعال سازی قابلیت افزودن عضو به گروه بدون نیاز به کسب اجازه در آن را دارید، جستجو کنید.

۴. پس از انتخاب گروه و ورود به آن، بر روی نام گروه که بالای صفحه قرار دارد کلیک کنید.

مرحله 4

۵. در منوی جدیدی که برایتات نمایش داده می شود، به دنبال گزینه ی غلطکی approval required to join بگردید و آن را در حالت فعال قرار دهید.

مرحله 5

۶. در نهایت قابلیت افزودن عضو جدید به گروه بدون نیاز به تایید ادمین اصلی در اینستاگرام برای شما فعال می شود.

بدین ترتیب، همان طور که مشاهده نمودید، در آموزش بالا به شما آموختیم که چگونه می توانید به راحتی و تنها با گذراندن چند مرحله ی ساده در منوی تنظیمات گروه های اینستاگرام، قابلیت افزودن عضو جدید به گروه بدون نیاز به تایید ادمین اصلی در اینستاگرام را فعال نمایید تا اعضای گروه برای افزودن عضو جدید به گروه، منتظر تایید شما نباشند.